reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

Anik, jeśli czujesz, że twoja lekarka bagatelizuje cię, to zmień czym prędzej lekarza! Ważne jest, aby w razie czego mieć do kogo zadzwonić i się poradzić. Miałam taką sytuację, kiedy po zapisanych tabletkach nie przeszly mi upławy. Zadzwoniłam i gin zaraz kazała mi przyjechać po receptę na inny lek.
Napisz koniecznie, jak tylko się czegoś dowiesz!
 
reklama
Dzięki dziewczynki! W poniedziałek znajdę sobie prywatnego ginekologa a na razie muszę powalczyć ze swoją (z państwowej przychodni). Jeśli coś się zmieni, to Wam napiszę, ale na razie nie mam plamienia, więc może będzie dobrze (proszę o to Boga). A która z Was dziewczyny jest z Warszawy i ma dobrego ginekologa?? Może bym skorzystała...
 
Anik, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Na pewno będzie, skoro plamienie więcej się nie pojawiło :)
 
Anik, dzieki za poradnik:) Po pierwsze tp ja jestem z Wawy i mam na prawde fajnego ginekologa. A wlasciwie dwoch. Zarejestrowalam sie w przychodni w Jozefowie i obsluga tam jest super. Wsztsko nowo wyremontowane, wszyscy i mili i nowy sprzet. Lekarze sa przemili, sluza zawsze pomoca i naprawde sie troszcza o pacjentow. Zalecaja wszstkie - tez dodatkowe- badania, tak na wszelki wypadek, ale nie naciagaja na nic. Na prawde polecam! Jest tam dwoch lekarz, babeczka ok 60 lat i facet ok 50 lat. Oboje doswiadczeni. Przyjmuja codziennie. To jedna propozycja. Druga, zwiazana jest z kwestia tego USG za 30zl. Pytalam moja szwagierke i ona robila takie USG w przychodni na ul. Kasprzaka 62. To jest panstwowa przychodnia i bylo to ok. 6 miesiecy temu, wiec ceny sie chyba nie zmienily. Polecala natomiast rowniez prywatna klinike gdzie wizyta, badanie i USG kosztuja 60zl i bardzo zachwalala tego lekarza. Ta prywatna przychodnia znajduje sie na Krakowskim Przedmiesciu, juz prawie przy kolumnie Zygmunta, dokladnie na przeciwko kosciola Sw, Anny. Adresu nie pamietala, ale po takim opisie chyba nie trudno trafic. Pozatym ten lekarz przyjmuje nawet to 21:00 wiec jesli nawet pracujesz, to latwo ci bedzie sie z nim spotkac. Moja szwagierka jest bardzo wymagajaca pod kazdym wzgledem, wiec skoro ona tak mowi to lekarz jest na prawde okej. Powodzenia, i daj znac jak poszlo z nowym lekarzem! Trzymam kciuki!
 
Ja na razie -1, bo na poczatku schudlam 2 kg, ale juz 1 przytylam. Juz raz bylam gruba i teraz mam obsesje ze tez bede niedlugo wygladala jak ten potwor z przed paru lat. To straszne. No ale mam zamiar sie nie objadac i duzo nie utyc. Oczywiscie to tylko bujda, bo i tak przytyje bardzo duzo i nie ma na to rady. Szczegolnie jak zapominam o swoim postanowienu- tak jak wczoraj, kiedy to o 11 wieczorem zjadlam kilo gotowanych ziemniakow z maslem i sola, bo chodzilly za mna od 3 dni:) A przed tym wcielam 2 kanapki z serem zoltym i sardynkami przygotowane przez mojego faceta.
 
ho,ho, wlasnie weszlam ma wage i trosze sie zdziwilam-4 kg wiecej.musze koniecznie jechac na zakupy, bo juz ledwo mieszcze sie w swoje spodenki,a ubranka z poprzedniej ciązy jesczze za duze:(ale cóż takie zycie:) jak narazie to siedze w domku w starym dresie i tak mi najlepiej:)hi,hi
 
reklama
ja mam 3kg na plusie, w sierpniu na kolejnej wizycie pewnie bedzie wiecej,w moje ulubione spodnie wchodze
lecz nie dopinam,chodze w nich po domu z brzuchem na wierzchu. ::)
 
Do góry