reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

Ja ciągle tak jak było - 2 kg w plusie. Ale spodnie mnie na brzusiu uwierają i w domu rozpinam :)
 
reklama
ja cwiczylam jak bylam w ciazy z dawidem,ale tez do czasu, poniewaz brzuszek zaczal pobolewac.
teraz schylic sie nie moge bo mi sie w glowie kreci i tyle z cwiczen.
 
a u mnie brzuszek rosnie, a waga stoi w miejscu..jak to mozliwe??czytam, czytam i wiekszosc z Was jest do przodu o ok2-4 kg. a ja nic:(
 
No i zważyła mnie pani ginekolog i ważę 48.5kg :( (przed zajściem moja waga utrzymywała się na poziomie 49kg), nie wiem jak to możliwe na 7 tydzień, ale cóż...
 
a ja stoję na moich 66,5 kg i zastanawiam sie czy tym razem przekroczę 80 kg i to mnier przeraża...
ostatnio przytyłam 14 kilo, ale w ciagu miesiąca 10 zgubiłam...
 
reklama
Do góry