reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile dzieci?

ile dzieci planujszesz mieć w przyszłości?


  • Wszystkich głosujących
    34
generalnie myslimy o trójce, ale... zobaczymy jakie są plany Pana Boga; też myślę o adopcji ale jak na razie Piotrek jest zdecydowanie przeciwny...- może kiedyś zmieni zdanie...
 
reklama
Ja podtrzymuję to, co napisałam przed porodem, czyli chcę mieć dwoje dzieciaczków. :laugh:
 
ja nadal obstaję przy jednym...chociaż czasami w głowie pojawia się myśl o synku, tylko rzeczywistość sprowadza mnie na ziemię...małą zajmuję się sama, wiem,że nie dałabym rady z drugim dzieciątkiem, poza tym mam jeszcze studia do skończenia...
 
Maga, spoko, synek nie musi być teraz, czy za rok, czy za dwa, może być troszke później :) Ja np. właśnie tak planuję, jakieś 4-5 lat przerwy :) I ma być córeczka :)
 
no u nas parka juz jest :)
nie wykluczam trzeciego za jakieś 4 lata

czasem nawet mysle że czwórke byłoby fajnie mieć,,
a później sie stukam po głowie ;D
 
chyba coś takiego jest w facetach,że ś przeciwni adopcji zwłaszcza, jeśli mogą mieć swoje dzieci...nie wiem czy to tylko chęć przekazania swoich genów jak największej ilości potomstwa czy też strach przed nieznanym...
 
Ale za to będzie miał całą uwagę i miłość rodziców tylko dla siebie :)
[Ja być może będę musiała się ograniczyć - zobaczymy co powie chirurg na ten temat.]
 
reklama
Kasiula: nie, to się nie zmieni. mam w bliskiej rodzinie dziecko z zespołem downa i tak o to jedno jest za dużo.
 
Do góry