reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Inwestowanie w przyszłość dzieci

ciekawy temat...przyznam się szczerze, że nawet nie myslałam o czymś takim dla Krzymka, ale teraz... zaczynam coraz intensywniej ::)
 
reklama
my dostaliśmy ofertę od Royal bank bardzo ciekawą i przystaliśmy na nią
ubezpieczenie dkla mnie i Emi do jej 25roku życia składki po 70zł i gromadza sie pieniazki na przyszłość malucha nie wiem dokładnie ile to bedzie za 25lat ale np teraz mam na starcie 23tysiące
nie bardzo intersowałam sie innymi ubezpieczycielami w przeciwienstwie do grzeska ktory sprawdzil wszystko skrupulatnie i swiredził ze to najlepsza oferta wiec wybralismy ją
 
A mnie z Royala wystawili. Umówili się ze mną na spotkanie i cisza było to jakiś miesiąc temu
 
mnie tez gociu niby wykiwal ale zdzwonil wieczorem ze dopiero teraz dostał informacje o umowionym spotkaniu i byla to wina sekteterki czy kogos takiego
na nastepnie umowiony termin przybył punktualnie
mam nunmer na umowie jak znajde to wpisze
 
sluchajcie macie tu numer firmy bo wizytówki mojego przedstawiciela nie moge znalesc
a chcialam wam dac jego numer bo bardzo miły gość
a to numer 074 841 39 26
 
No i była a nas pani z Royal PBK i podpisaliśmy ubezpieczeniedla młodego. Niech ma a co :) Dla chętnych służe informacjami :)
 
reklama
Agawa i jak dobre ubezpieczenie prawda nam sie od razu spodobało a ile macie wysokość składki bo to zalezy jakie zabezpieczenia opłacasz

Tylko w tym ubezpieczeniu nie ma od takich małych wypadków jak zlamania czy nie wiem skrecenia
jak z tym sobie poradzilas
maz twierdzi ze to jest na jego ubezpieczeniu dla malej ale nie wiem???
 
Do góry