reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile dzieci?

ile dzieci planujszesz mieć w przyszłości?


  • Wszystkich głosujących
    34
ja zaglosowalam na dwojeczke: jedno juz jest odchowane prawie (5 lat) drugie czeka w brzuszku na porod :) wiecej nie planujemy (oba dzieciaczki byly zaplanowane :) )
 
reklama
ha ha ha nie to,żebym niewiedziała skąd się biorą dzieci ;) wiem też,że żadne metody antykoncepcyjne nie dają 1000%pewności,mimo to szok był ogromny,prawie taki jak radość mojego faceta,będzie miał nieco przyśpieszony prezent na swoje 23 urodziny...
 
zarówno pierwsze jak i drugie dzidzio jest miłą niespodzianką, nigdy nie żałowałam że są ;)
wczesniej sie starałam i nie mogłam a póżniej jak przestałam się staraćto poszło samo, może mój organizm potrezbował odblokowania: że chće i musze teraz misc dziecko ;)
zawsze chciałm do 25 lat mieć już 2 dzieciaczków, teraz mam 28 i drugie w drodzu, w sumie małe przesunięcie ;)
 
My też planowaliśmy, tylko wcześniej. ;) macie rację: planować można... I chociaż na początku, gdy się nie udawało, byłam oburzona i obrażona, teraz w głębi serca wiem, że to dla nas najlepszy czas...
 
Ja bardzo chcialam ale sie balam bo jeszcze mam rok szkoly nie wiedzialam czy uda mi sie to pogodzic i czy sobie poradzimy ale pragnienie bycia mamą bylo tak wielkie ze jest juz maleństwo w brzuchu przetrwalam burze rodziców i teraz moge cieszyć sie moim maleństwem a chcialabym trójke nie wiem z jakiego powodu tak poprostu mam w zamyśle hihi :)
 
i jak dziewczynki po porodzie oceniacie swoje poprzedne odpowiedzi na temat ilości dzieci nadal takie same typy???
ja jestem za trójką ale to tylko jeśli finasowo bedziemy w stanie zapewnic im dobrobyt ;D
 
ja też przy jednym, moja Agatka mi wystarczy w zupełności, choć wiem, że mam w domu rywalkę :D mąż najpierw z nią się wita po przyjściu do domu, mają wspólne sekrety itp. :laugh:
teściowa w żartach powiedziała mi, że chyba straciłam męża i dodała że przydałby mi się synuś hihih ::)
 
reklama
ja dwoijke typowalam a marzy mi sie trojka ;)
no tylko jak sie sytuacja finanowa poprawi bo na becikowe to sie nie pokusze ;)
 
Do góry