reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

anik wybacz ale pocieszasz mnie i mi z tym lepiej że nie tylko ja tyję ;) wagę schowałam pod łóżko zważę się u lekarza =i pewnie doznam szoku
 
reklama
odpuściłam sobie sorbufer - rano brać nie mogłam bo mdłości, wieczorem - zgaga, teraz zgaga to mój piesek i nie opuszcza mnie na krok - prtzezyję z anemią, po porodzie i tak wszystko wróci do normy, a to w końcu niedługo...
 
Moje nazywa się Tardyferon czy jakoś tak - raczej nie ma wit. c, jadam go popołudniu lub wieczorem, gin. mi przepisał bo miałam bardzo niskie żelazo, kilka pkt. poniżej normy - tyle, że ja już się taka urodziłam ;)
 
tardyferon ma mniej żelaza niż sorbifer

ja jednak zaposuję się na czwartek na 3d i mam cykora
 
super mąż mi wczoraj oznajmił że tyję w oczach zwłaszcza brzuch trochę reszta- bardzo się cieszę :mad: :mad: :mad: :mad:
 
nie miej agao cykora napewno wszystko jest super i zobaczysz buziaczka swojego dzidziusia ;D ;D ;D

a jak tyjesz w brzuchu to się ciesz bo szybciej zgubisz niż np. z tyłka i ud a tyć musisz bo w końcu jesteś w ciąży ;D
 
Ja mam obecnie 15 kilo na plusie...ale tylko mi brzunio urósł i może troszkę poszło w nóżki....
Ale wogóle nie czuje tych kilogramków....
rozstępów nie mam tylko w okolicach plecków po 4 z każdej strone ale takie 1 cm...no tam się nigdy nie smarowała ::) ale brzuszek i cycuszki bez zastrzeżeń ;)
 
mi też się jeszcze rozstępy nie zrobiły w żadnym miejscu

za to cholernie się ostatnio pocę cały czas bym najchętniej siedziała w wannie


mi poszło w nogi trochę w pupę brzucho zrobił się wielki no i trochę na twarzy jestem okrąglejsza (księżyc w pełni ;))
 
reklama
ja nie biore zadnych witamin - tylko jem wszystko i w kazdych ilosciach. Zwlaszcza migdaly, orzechy, bialy ser i jajka (tak ze 3-4 dziennie). No i wyniki mam znakomite. Lekarz stwierdzil, ze ksiazkowe :)
Waga sie nie przejmuje- rosnie mi tylko brzuch, ale to przeciez normalne, w koncu dziecko rosnie. Sadelka mi wcale nie przybywa.
No i mimo, ze sie niczym nie smaruje, zadnych rozstepow nie mam.
Nie poce sie tez.
W ogole to sie czuje bosko :)
Tylko chodzi mi sie wolniej ;)
A- no czasami jak za dlugo leze na boku to mnie malutka tak kopie po nerkach, ze ledwo wytrzymuje.
 
Do góry