reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

reklama
Mi jak narazie podoba się kilka imion ale pewnie do porodu to się jeszcze nie raz zmieni ;)
Dla dziewczynki- Lenka, Blanka, Amelka
Dla chłopca- Filip, Fabian, Alan, Mikołaj
Więc jak widzicie od koloru do wyboru :)
 
hej u mnie jak narazie do dziewczynka Wiktoria a chlopak Wiktor heheh, tak wyszło te i te imie mi sie podobalo, Moje pierwsze dziecko mialo miec na imie Wiktoria, ale wyszedl chlopak i jest Krzyś.
 
heh ja mialam byc Patrykiem ;D a babcia usilnie chciala zrobic mnie Beatke, na szczescie stanelo na Kamili, uwazam ze to calkiem ladne imie ;) jesli o mnie chodzi to od dziecka cos tam sobie wymyslalam odnosnie imion wiec niezaleznie od tego czy jestem w ciazy czy tez nie, mam mnostwo dziwnych i mniej dziwnych typow ;)

dla chlopca podobaja mi sie: Beniamin, Samuel, Filip, Marcel, Nataniel
dla dziewczynki: Maja, Mia, Hanna, Natalia (po przeczytaniu samotnosci w sieci ;)), Amelia, Izabella, Sara, Emilia, Natasza, Kasja, a w Norwegii przypadlo mi do gustu imie Thea ;D

wiem wiem gdybym miala cos z tego wybierac to bede miala ciezki orzech do zgryzienia biorac pod uwage ze to sa tylko moje typy uzbierane od czasu gdy bawilam sie lalka bobasem ;D
 
mój mąż już od dawna wymyślił, że jak urodzi się chłopiec to będzie miał na imię Marcel. w sumie to i mi sie to imię zaczęło podobać :happy:,
a na dziewczynkę mam na razie za dużo pomysłów i żadnego konkretnego nie potrafię na razie wyłonić ;-)
 
Myślałam nad tym ostatnio i tak nieoficjalnie mogę powiedzieć, że:
chłopiec --> Michael
dziewczynka-->Felice
 
reklama
Do góry