reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

My jutro mamy lekarza pewnie dowiemy się co będzie ...liczę na drugą córkę bo wiem jak fajnie mieć siostrę:))nio ale jak będzie chłopiec też się ucieszę oczywiście oby wszystko tylko było dobrze:))Dziewczynka będzie JULIANKA a chłopiec ARTUREK:-):))
 
reklama
U nas prawdopodobnie chłopak. Ale z mężem nie umiem dojść do jakiejś ugody. Jedyne wspólne imię dla chłopca które nam się razem podoba to Alan. Ale sama nie wiem:-( Mi się najbardziej podoba Kamil, ale mój mąż się stanowczo sprzeciwia :wściekła/y:
 
Prija a my chyba razem mamy termin na 1 lipiec ? Pozdrawiam i obstawiam Olivke i Oliviera :) Mój mąż Artur ale imienia się strzeżcie bo straszny ignorant z niego.
 
My czekamy na bliźniaki :-) jak na razie nie wiemy co będzie:) może ujawnią się nam na wizycie w przyszłym tygodniu:) Jak będą dwie dziewczynki to Hania i Zuzia:) Problem mamy z imionami dla chłopców jakoś nic fajnego nie możemy wymyślić - dobrze że ciąża trwa 9 miesięcy więc mamy jeszcze trochę czasu:)
Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamusie:)
 
Łoooo, bliźniaki. Super! Gratuluję.
Wierzę, że masz kłopot z imionami. Znaleźć dwa na raz- ja mam problem z jednym :)

Cały czas się zastanawiamy nad imieniem dla chłopaka. Bardzo, bardzo proszę o dziewczynkę z tego powodu.
Ostatnio mężusiowi spodobało się imię Scot. Ja od razu je zripostowałam. Zawsze biedak będzie musiał tłumaczyć: "mam na imię Scot przez C i jedno T". Masakra...
 
My z mężem ustaliliśmy imiona naszych dzieci zanim jeszcze myśleliśmy na poważnie o ich posiadaniu. Z dziewczynką poszło łatwo - jednogłośnie po babciach: Małgorzata Zofia. Z chłopcem mamy problem... Nasze typy: Krzyś, Michał, Maciej....
 
a ja się właśnie dowiedziałam, że moja koleżanka z liceum, która zerwała wszystkie kontakty ze wszystkimi a teraz je nadrabia, ma córkę LALĘ i syna ZBYSZKA :szok:
 
reklama
Do góry