reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla lipcowych maluszków

Jak córka to Aleksandra Aniela.. a jeśli syn...cóż....jeszcze nie wiem;) Co do tego czy się zgadzam z mężem co do imienia..jeszcze o tym nie rozmawialiśmy;)
 
reklama
my szukaliśmy z r ostatnio po wizycie po jakichś spisach imion i znaleźliśmy różne, ale żadne nam się specjalnie nie spodobało. za to rozwaliło nas parę, np: Bezdziad :-D i później wołaj: bezdziadzie, bezdziadzie, obiad :-D:-D:-D
 
a na mojego pierwszego syna jak jeszcze był w brzuchu mówiliśmy "bożydar"...:) nawet teraz mam tak zdjęcia popodpisywane;)
 
Ja dla dziewczynki mam kilka opcji : Lena,Nadia,Laura,Otylka .....ale sama jeszcze nie wiem

a dla chłopca ....normalnie zdecydowac sie nie mozemy i nie mamy żadnego narazie :((
 
reklama
kota-behemota no kubusie super...tylko straszne rozrabiaki( przynajmniej mój):) Co do Anieli....to zastanawiam się tylko jak je zdrobnić...
A co do imion....to ja dla Kuby wybrałam dopiero jak go zobaczyłam.... był do wyrobu Kuba albo Bartosz...no cóż jakoś bardziej mi pasował Jakub;)
 
Do góry