reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majowych dzieciaczków:)

reklama
robie aktualizacje imienia. jako ze na 80% chlopak to szukalam dluuugo imienia ktore bedzie mi odpowiadalo. bo podoba mi sie duzo imion meskich, wszystkie franki, antki, jasie itp sa slodkie ale wokolo same dzieci o tych imionach. np u Zuzi w grupie jest 4 Antkow , 3 FrAnkow, Zuzie tylko dwie:D wiem ze Zuzia tez popularne ale tu kwestia tego ze uwielbiam to imie przewyzszala nad innymi aspektami. A z chlopcem ciezko bylo. Do finalu dotarli Alex, Leon i Kasper i ja i Zuzia zdecydowalysmy ze bedzie Kasper. Maz glosu nie oddal bo my wybieramy a zreszta on chce Filipka a mnie sie to imie takie pedalskie wydaje hehe , takze Kasper wygrywa :D

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda, z całym szacunkiem, ale każdy ma swoje typy imion i może niekoniecznie powinnyśmy nazywać te które nam nie leżą "pedalskimi", możesz komuś zrobić przykrość.
no dokladnie, kazdy ma swoje typy imion i ja nikomu nie chce ublizac to tylko takie moje skojarzenie , trzeba miec wiecej dystansu do tego, bo o kazdym imieniu ktos cos moze powiedziec co komus nie przypasuje i grunt to dystans

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no dokladnie, kazdy ma swoje typy imion i ja nikomu nie chce ublizac to tylko takie moje skojarzenie , trzeba miec wiecej dystansu do tego, bo o kazdym imieniu ktos cos moze powiedziec co komus nie przypasuje i grunt to dystans

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Mimo wszystko warto niektóre rzeczy zostawić dla siebie...

 
Magda, z całym szacunkiem, ale każdy ma swoje typy imion i może niekoniecznie powinnyśmy nazywać te które nam nie leżą "pedalskimi", możesz komuś zrobić przykrość.

Mam dokładnie takie samo odczucie, szczególnie że mój narzeczony ma na imię Filip i daleko mu do "pedała", czasem warto ugryźć się w paluchy nim się coś napisze.
 
reklama
ale ja nikogo urazic nie zamierzalam, to ze cos mi sie "kojarzy" nie znaczy ze takie musi byc i nikt mi nie musi tego tlumaczyc. brajanek i kevinek tez mi sie tak kojarzy i co. i juz napisac nie moge bo zaraz bedzie krzyk. a komus sie moze imie magda kojarzyc zle i ja nie mam na to wplywu a obrazac sie to takie troche ...przeciez wypowiadam sie tylko o imieniu nie o osobie.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry