reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
U nas znów będzie "rodzinnie" - imiona mieliśmy ustalone na długo przed tym jak pojawiła się ciąża.
Zatem chłopak po niezyjącym już chrzestnym mojego małża będzie zwał się Kazio, a dziewuszka po mojej prababci - Jagna
Z chłopięcych podoba nam się jeszcze Wituś, ale to może będzie dla drugiego synka ;-)
 
Jagna - ładnie - bardzo mi sie podoba
U nas tak jak pisałam, tez ustalone, ale gdyby dziewczynka miała nie być Michaliną to pewnie byłaby Hanią;-)
 
A my prawdopodobnie jeśli będzie dziewczynka nazwiemy ją Pola a jak chłopczyk to Franek. Mój mąż za bardzo nie jest przekonany do Poli ale musi się zgodzić bo mi od kilku miesięcy nic innego sie nie podoba. Dla chłopca ewentualnie mamy jeszcze Ksawery albo Wiktor.
 
Szkoda, że nie można pójść na łatwiznę i poczekać aż maluch dorośnie i sam sobie imię wybierze :-D żeby za parę lat nie usłyszeć że nie cierpi swojego imienia :-D
 
czesc dziewczynki...co do imion to co myslicie o imieniu dla chlopca-Gabriel bo mi sie to imie bardzo podoba.....mezowi znow nie zabardzo,on by wolał -Daniela ale mi nie za bardzo widzi sie te imie.....wieksza zgodnosc mamy do imion dla dziewczynki,mamy kilka propozycji: Kinga,Dominika,Alicja,Agata,Emila,Paulina,Elzbieta a u chlopca myslimy o Patryku badz Sebastianie:-) nadal prowadzimy rozmowy -mamy troche czasu....:-D pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko z waszymi malenstwami....
 
U nas na razie tylko ja kombinuje z imionami, mój małż czeka na pewne okreslenie płci - leniuch jeden:-p
Najprawdopodobniej będzie dziewczynka - i tutaj na razie Joanna, Agata lub Dorota.
Jeśli jednak chłopak to też mam 3 typy - Marek, Adam lub Krzysztof.

Zobaczymy ile razy to się jeszcze zmieni :)
 
hej mi dla dziewczynki bardzo podoba sie Amelka ale jest ich bardzo duuuzo bynajmniej w moim miasteczku, no i jeszcze Pola
dla chłopca Fabian, Marcel Nikodem
jeszcze wszystko sie okaze hehe:-)
 
reklama
ja od kilku dni zastanawiam się nad imieniem dla chłopca i tu pustka, część już na starcie jest skreślona bo zbyt popularna, część już pojawiła się w rodzinie, część po prostu mi się nie podoba i w sumie nawet nie ma z czego wybierać. Co innego dla dziewczynki miałabym nawet kilka typów. Dobrze że do czerwca jest jeszcze duuużżżżooooo czasu coś nam się spodoba;-)
 
Do góry