reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

modlisia a mi tak jakoś do Ciebie pasuje córunia Majunia :-)

kokotka a ja Ci powiem że to Ewa też mi się bardzo podoba. Ty masz wymarzoną córunię to niech chociaż mąż imie wybierze.
 
reklama
Kokotka - Ewa to jest też ślicznie imię, jedynie troszkę przekichane z tymi imieninami w Wigilię :-), ale zawsze masz jeszcze kilka miesięcy, żeby delikatnie mężą przekonać, że woli jednak jakieś inne :-)
 
Ehh myślałam, że przy córci będzie łatwiej z doborem imienia, a to wcale nie taka prosta sprawa...
Zrobiłam sobie nawet ozdobny napisik, a tu mój mąz stwierdził, że może zamiast Lenki będzie Zuzia albo Julia ;) . Ehhh chyba jeszcze nasz wybór ulegnie zmianie :(
 
U nas dla chłopca ciągle zostaje - Dawidek, natomiast dla dziewczynki zaplanowaliśmy Emilka... Choć coraz bardziej podoba mi się np. Blanka... :) Za 2 dni mam nadzieję juz będziemy wiedzieli której grupy się trzymać ;)
 
Paulinka mam na drugie emilia i jakos nigdy za nim nie przepadalam, sama nie wiem czemu :D a Dawidek bardzo mi sie podoba, Blanka tez
 
a no to i ja się pochwalę :) pisząc pierwszy raz tu :)
dziewczynka będzie Maria z chłopcem to już mamy ogromny kłopot. mój mężczyzna jest ogromnym tradycjonalistą i w grę wchodzą tylko typowo polskie imiona a z tym wybór tez nie takie łatwy....
 
Jola - widzę, że jesteś moją sąsiadką :-)
moja córeczka na razie też ma być Marysia, a dla synka ja chcę jakiegoś klasycznego imienia w stylu Staś, Krzyś itp. a P. wymyśla :-)
 
reklama
ja bardzo chciałam by mój synek Piotr się nazywał :)
jednak życie to zweryfikowało- mężczyzna mój to Piotr:-D choć jak On stiwerdził jemu zupełnie nie przeszkadza :) by był Piotr junior;-)
 
Do góry