reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

Co do tych statystyk, to w różnych miejscach różnie piszą... Muszę poszukać jakiś zagranicznych, bo też jestem ciekawa:)
Alex_WA a co jeśli Twoje maleństwo na następnej wizycie pokaże Ci siusiaka? Jakie masz pomysły na imię dla synka?
Skąd to przeczucie, że to dziewczynka? Po czym stwierdzasz?
Ja jeszcze płci nie znam, ale mam przeczucie, że będę miała chłopczyka.
 
reklama
Mama_magda takie przeczucie. Poza tym (dla niektorych to slaby argument, ale dla mnie argument) zajmuje sie radiestezją, kartomancją oraz innymi tego typu sprawami...

Do tego u moich znajomych chinski kalendarz do wyliczania plci sprawdzil sie 100% :-)

Poza tym wszystkie kolezanki ktore w ostatnim czasie byly lub sa w ciazy oczekuja chlopcow... Musza przeciez miec sie o kogo bic!

A imie dla chlopca... Sadze ze Piotr Marcin, badz Piotr Wojciech ( obaj dziadkowie to Wojtki).
 
My dla chłopca mamy Leon Jakub:) A dla dziewczynki (chociaż na bank to chłopiec) kiedyś wymyśliłam Nina Liliana więc może tak zostanie...
 
Lista moich ulubionych (może komuś się przyda) :

Dziewczynka:
Sara, Anastazja, Lena, Liwia, Nadia, Zosia, Zuzanna, Laura, Nikola, Wiktoria, Jagoda, Nina.

Chłopiec:
Fabian, Mikołaj, Maksymilian, Patryk, Gracjan, Mateusz, Michał, Szymon, Dorian, Nataniel, Oskar, Błażej, Olaf, Leon.
 
U mnie LIWIA the best przy pierwszej córce nie przeszło 2 tygodnie przed porodem powstałą Lena bo tata sie uparł, może tym razem sie uda jak będzie
A jak chłopak hmm. Córka Chce OLIWIERA,a mi Natan by się podobało,ale to bedzie chyba popularne imię.
 
U mnie LIWIA the best przy pierwszej córce nie przeszło 2 tygodnie przed porodem powstałą Lena bo tata sie uparł, może tym razem sie uda jak będzie
A jak chłopak hmm. Córka Chce OLIWIERA,a mi Natan by się podobało,ale to bedzie chyba popularne imię.
Oliwierków pełno, a Natany dopiero wchodzą więc luzik :tak:
 
reklama
Coreczka mojej kolezanki ma na imie Liwia.
Mi sie tez to imie podoba i ma cos w sobie.
My mamy juz Julie Sophie.
Dla dzidzi w brzuszku gdyby byla dziewczynka Laura(od zawsze mi sie podobalo).
Dla chlopca Alexander(tu zdrobnienie tego imienia to Alex)
Jutro wizyta wiec ciekawe czy dalej sie potwierdzi chlopiec.
 
Do góry