reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

moja mama tez na kilka mesiecy przed smiercia swojego taty dowiedziala sie ze ma rodzenstwo, niestety dziadek nie zdarzyl nic mmie przekazac, a babcia nie chce na ten temat rozmawiac.


Ja wymyslilam nowe imie dla cory - Żaneta :)
 
reklama
Jeśli chłopczyk to Stanisław po dziadku mojego ukochanego :)
jeśli dziewczyna(a coś czuję, że tak właśnie będzie;) - Lenka :)

dziewczyny a zastanawiałyście się nad drugim imieniem dla maluszka?
ja chciałabym, żeby maleństwo drugie imię dostało po mamusi albo tatusiu:)
 
Margaret moja zuza ma po mnie 2 imie:-) jak bedzie chlopiec bedzie drugie imie po tatusiu:-) nad 1 imionami nie zastanawialam sie jeszcze bo najpierw chce plec znac
 
dziewczyny a zastanawiałyście się nad drugim imieniem dla maluszka?
ja chciałabym, żeby maleństwo drugie imię dostało po mamusi albo tatusiu:)

w przypadku Agaty to nie mielismy watpliwosci ... jak bylam w ciazy to zmarla siostra tesciowej ktora bardzo lubilam ... jak juz byla bardzo slabiutka to powiedzielismy jej o ciazy a ona nam wtedy obiecala ze jak umrze to bedzie jej Aniolem Strozem i wtedy jej obiecalam ze jak bedzie to dziewczynka to dostanie drugie imie po niej - jest Agata Maria ...
 
w pierwszej wersji miala byc Zofia Maria ... ale na Zoske tatus sie kategorycznie nei zgadzal !! wiec do wyboru byla Agata i Gabrysia ...
teraz jest opcjaAlicji i Gabrysi choc mi marzy sie Toska
 
w pierwszej wersji miala byc Zofia Maria ... ale na Zoske tatus sie kategorycznie nei zgadzal !! wiec do wyboru byla Agata i Gabrysia ...
teraz jest opcjaAlicji i Gabrysi choc mi marzy sie Toska


optuje za Tosią, moja 3,5 letnia chrześnica ma tak na imię, jest cudownym dzieckiem :))
 
Zofia też pięknie :)) mi kojarzy się z patriotyzmem
mężczyźni... mój wymyślił imię dla chłopca, na które musiałam się zgodzić z góry, a imię które wymyśliłam dla dziewczynki... wybrzydza i wymyśla inne :)
 
reklama
Do góry