reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

reklama
ja się cieszę, że będę mogła wybrać 2 imiona :) ale to dopiero jak poznamy płeć chociaż Alicja już od kilku lat chodzi mi po głowie :)
 
Jeśli dziewczynka, to będzie Ania...
Teściowa się ucieszy, jak będzie dziurka w dziurce ;P

A dla chłopca nie wymyśliłam jeszcze :)
Choć chodzi mi po głowie Piotruś... nie wiem czemu.


A poniżej w załączniku głupi kawał mojego M... (poważny człowiek, ale czasem nie daję rady ;P).

Kawał może rzeczywiście ciutkę głupi, ale bardzo mnie rozbawił:-D
A propos znam coś innego, też dość zabawnego:
Mąż przysuwa się do swojej żony, rzuca jakieś zbereźne teksty, znacząco się ociera... Kobieta wyczuła do czego facet zmierza i mówi:
-Kochanie, mam okres.
Mąż się nie poddaje:
-Żabciu, Twój okres nie stanowi dla mnie problemu, możemy się kochać kiedy jest i kiedy go nie ma.
-Zbysiu, bardzo mocno dzisiaj krwawię, to pierwszy dzień. Boli mnie cipka.
-No to dupa!
:)
 
Zauważyłam, że w tym roku robią się modne Tosie. Rzeczywiście imię ładne, ale wydaje mi się, że za dużo ich...mam już kilku znajomych mających Tosie, więc ja tego imienia pod uwagę nie biorę.
Jeżeli chodzi o dziewczynki, listę mam dość długą:
Marysia, Zosia, Hania, Amelka, Laura, Łucja, Nadia, Adrianna, Melissa, Gerda
Natomiast z chłopcem mam większy problem, bo co prawda jest kilka niebrzydkich moim zdaniem imion, to żadne z nich nie jest dla mnie naprawdę fajne:
Bartosz, Nataniel/Natan, Tymon.
Mam przeczucie, że moja Fasolka będzie miała siusiaka, więc będę musiała do czegoś się przekonać. Imię może też być zagraniczne. Macie jakieś propozycje?
 
reklama
Znalazlam calkiem fajna statystyke obejmujaca info jakie imiona nadawane sa dzieciom w Warszawie.

http://gorny.edu.pl/imiona/

Dodam, ze n ile sie nie myle to urzedowa statystyka, a niektorzy rodzice maja wyobraznie...

Swoja droga ja jeszcze oficjalnie nie znam plci ale jestem pewna, ze bedzie Anulka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry