reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych okruszkow :)

Aguś pamiętasz moje plany i wyszło jak wyszło. Każdy marudził że to dziwne imię itp.W końcu przestałam walczyć i jest Lena.Tym razem nie popuszczę i będzie po mojemu.Tym razem podobno chłopak
Lena tylko 2 imienia podaje laura i Oliwer bo to z bajek słyszy.I nie ma innej opcji.
skodziu Ignacy też fajny
 
reklama
Aguś pamiętasz moje plany i wyszło jak wyszło. Każdy marudził że to dziwne imię itp.W końcu przestałam walczyć i jest Lena.Tym razem nie popuszczę i będzie po mojemu.Tym razem podobno chłopak
Lena tylko 2 imienia podaje laura i Oliwer bo to z bajek słyszy.I nie ma innej opcji.
skodziu Ignacy też fajny
Oczywiście trzymaj się swojego, koleżanka jedna ma syna o imieniu Nataniel, mnie się podoba, Natan też jest świetny i nietuzinkowy.

U nas imiona męskie są po naszych zmarłych dziadkach, chcemy złożyć im w ten sposób hołd bo byli dla nas bardzo ważni i przede wszystkim byli wzorami do naśladowania.

Ja myślałam jeszcze o imieniu Wincenty (po moim pradziadku) bo strasznie mi się podoba, ale jakoś nie mam dla tego imienia zdrobnień - Wicuś mi jakoś nie leży.
 
Dziewczyny my zaczęliśmy myśleć nad imionami i jeżeli nie wymyslimy nic nowego to sprawa ma się następująco :
Córcia: Hania lub Anastazja
Synus: Antek lub Leon
 
gdybym mieszkała w Grecji to dziewczynka miała by na imie Eleni a chłopiec Nikos (uwielbiam to imie) ;-) Mam *******ca na punkcie tego kraju stąd też moje fanaberie :zawstydzona/y:

A że mieszkam w Polsce to dla chłopca mam Olaf a dla dziewczynki Oliwka :-)
Dla chłopca podobają mi sie jeszcze: Nikodem, Aleksander (Olek), Julian i Kornel
Dla dziewczynki: Nela, Lena, Nadia, Liwia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry