reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych szkrabów

Gizmowa- O, my też chcieliśmy Emilkę za drugim razem, ale urodził się Eryk:D:D Podobała nam się jeszcze Matylda, teraz mam "fazę" na Luizę. A dla chłopca na razie pomysłów brak:)
 
reklama
My nie mamy wielkiego problemu z imieniem dla dziewczynki bo pozostaje typ, taki jak ponad rok temu, czyli Bianka lub Blanka. Natomiast z chłopcem pewnie zaczną się schody. Już wybór imienia dla Kajtka był wyzwaniem. Mi podoba się Antoni, Franciszek, Filip, a mojemu partnerowi Stanisław, Mieszko, Zbyszko.
 
u Nas dla dziewczynki: Lenka albo Julia :) dla chłopczyka: Szymon :)

Przy pierwszej córeczce mieliśmy dylemat pomiędzy Paulinką a Emilią więc została Paulina na pierwsze a na drugie Emilia :):)

A co sądzicie o dawaniu na drugie imię dziecku imion rodziców dziecka ? :) mój mąż proponuje dla syna swoje imię jako drugie :):)
 
Ja córce dałam na drugie imię po matce chrzestnej czy Julia Anna, jeśli drugie będzie też dziewczynką to też tak zrobie (obie matki chrzestne to moje siostry), a jeśli chłopcem to chyba właśnie po meżu będzie drugie.
 
Cześć :)
tak się brzydko wtrące ....

u nas dziewczynka będzie Amelka , Weronika
a u chłopca Tymoteusz czyli Tymek , chciałabym Robert po tatusiu ale zobaczymy :)
 
dardnaskela z tymi drugimi imionami ustaliliśmy z S. tak samo. Powiedział, że jak będzie dziewczynka to chciałby, żeby nosiła moje imię jako drugie, więc powiedziałam, że jak będzie chłopczyk zrobimy analogicznie ;-) Całkiem niezły pomysł
 
jeśli będzie chłopak - a na pewno będzie;) to będzie Ignaś - wiemy to już od kilku lat;) a na dziewczynkę nie mamy jeszcze pomysłu - może Ula, Agnieszka...ale i tak będzie przecież Ignaś;)
 
U mnie córcia też ma drugie imie po mnie, tak samo bedzie w przypadku narodzenia drugiej dziewczynki, chłopak bedzie miał drugie imie po tatusiu :)

Mi się podobają dwa imiona dla dzieciaczków :) Emilia i Maciej:) Ale znająć TATĘ to pewnie bedzie kręcił nosem i wybierze co innego...
 
Grzanka, ja mam synka Tymoteusza. :)

Ma na drugie po mężu, ale teraz już nie pozwolę dać drugiego imienia, bo nie podoba mi się to. Tylko kłopoty z tym są. ;)
 
reklama
Do góry