reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla synka

reklama
Horacy
Pankracy (z greckiego to "wszechmocny"), ale jeszcze nie spotkałem nikogo kto miałby takie imię. Kojarzy mi się tylko z tym pieskiem "Pankracy" i Cztery Łapy:-D...
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie
usmiech.gif

PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
 
moim znajomym wczoraj w nocy urodził sie synek i właśnie dali mu na imię TYMEK:happy2: choć jeszcze nie zdecydowali czy zapiszą go jako TYMON czy TYMOTEUSZ:-)

pozdrawiam!
 
mamy duuuuzy dylemat, ktore imie wybrac:
Maurycy
Tymon
Marcel
Leon
Stefan
Ignacy

bede wdzieczna za pomoc :)
wg mnie Marcel

jeśli zależy ci na oryginalnym imieniu, to raczej odpada Leon i Tymon, bo te imiona ostatnio stały się modne i pełno jest małych Tymonków i Leonków
 
reklama
Do góry