reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

reklama
My na naszego synka mówimy Brunek, astronauta, albo mały terrorysta ewentualnie Bin Laden:-). Dziadkowie wołają Brunuś - babcia i Młody - dziadek;-)
 
u nas przyjelo sie najlepiej "ninio" (od El Niño - dziecko, bo mama w ciazy poduczala sie sama akurat hiszpanskiego i tak mi to utknelo), czasem mowi sie "niunias", "pasibrzuch" (Mala ma apetyt, oj ma), albo "zwierzak", bo zanim chwyci butle rzuca sie i warczy jak maly dziki zwierz :-D
Znajomi mowia Liv, a babcia-moja mama, po prostu Livia :)
 
My wołamy żólwik albo zuczek-gnojaczek przejal przezwiska od starszego brata :)) a ja osobiscie wolam na niego cyculinek bo ciagle tylko cyc i cyc :D
 
U nas Julka - kluska :-D:-D, słonko, misiulinka, Julinka, grubasek...

a Ania - gwiazdeczka, słoneczko, miśka, glizda, dzidzia

takich śmiesznych nie ma jeszcze ;-)
 
Ja na swoją Asię mówie NIUNIA
a mój mąż woła PELASIA (bo jak ją zobaczył pierwszy raz w czapeczce ubraną to tak mu się skojarzyło z babcią) i jest Asia-Pelasia.
Ale jest też i "srajduch" bo od urodzenia robi dużo kupek!
HA HA
 
reklama
Do góry