reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków ;)

Powoli zaczynam myśleć o imionach, nie jestem jeszcze przekonana do żadnego, ale kilka pojawia się w moich rozmyślaniach często...

Dla chłopca: Łukasz, Marek, Dawid, Daniel, Jacek, Jonasz, Jeremiasz, Roland, Tadeusz
Dla dziewczynki: Anna, Joanna, Alicja, Ida, Agnieszka

Każde z tych imion ma któryś członek mojej rodziny, czy bliski znajomy, mam same dobre skojarzenia z nimi... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie mam jeszcze 100% pewności, ale podobają mi się te imiona, które już kiedyś sobie wymyślałam dla mojego dziecka, hihi. Oto one:

Dziewczynka- Pola, Nina, Zosia, Marta

Chłopiec- Szymon, Bartek, Olaf,

I kto wie czy czasem nie wymyślę jeszcze zupełnie czegoś nowego.
 
U nas dziewczynki mają imiona na N (zupełny przypadek) i chcieliśmy synkowi tez takie dać na N. Miał byc Nikodem, ale moja mama uprosiła,żeby nie bo Nikodem, to Nikoś, a na córcie wołamy Nika i mówi,że jej się będzie mylić :-) Jest Marcel i szczerze powiem,że nie mam pojęcia jakie imię dla kolejnej pociechy...Znowu będzie ciężki wybór, tak jak z synkiem było:sorry2:
 
My już kiedyś wymyślaliśmy imiona dla naszych pociech i tak nam też zostało do dzisiaj :)
Dla chłopca Maciek a dla dla dziewczynki Zuzia :) i raczej nie planujemy zmieniać i szukać innych :)
 
Dziewczynka : Lena.

Na chłopczyka nie mamy pomysłu, a szkoda, bo czuję ,że to właśnie chłopak będzie :-D
 
U nas będą wspólnie wybrane ale nie polskie...

chłopak - Rajveer po tatusiu i w skrócie Raju a z polskiego Radek lol
a i tak mam przeczucie ze bedzie dziewczyna i bedzie Manpreet w skrocie Mani, Mańka
 
reklama
Do góry