reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Maluszków ;)

reklama
Mi by nie przeszkadzalo czy imię bardzo popularne,czy nie. Ma nam się po prostu podobać. Fakt, że staramy się szukać imion, które są ok i w PL i w UK, co by dzieciom życia nie utrudniać. Ostatnio dla chłopca spodobal mi się Milan, ale mąż dziwnie spojrzał :-) Dla dziewczynki chyba jest mi zawsze łatwiej wybierać imię.
 
Imiona naszych chłopców są daleko w rankingach, a w niektórych nawet poza rankingami aczkolwiek w naszym mieście (jest małe 14tys. mieszkańców) mają już młodszych "kolegów" o tych samych imionach. Teraz też mamy wybrane rzadkie imiona ale do męskiego nie ma nadal zgody :wściekła/y:.
 
nasza córka ma Antonina Maja a syn Miłosz a teraz jak będzie dziewczynka to Helena Maria a chłopiec Gniewko Jerzy , choć zastanawiamy się czy nie zostawić sobie niespodzianki i dowiedzieć się po urodzeniu co będzie
 
nasza córka ma Antonina Maja a syn Miłosz a teraz jak będzie dziewczynka to Helena Maria a chłopiec Gniewko Jerzy , choć zastanawiamy się czy nie zostawić sobie niespodzianki i dowiedzieć się po urodzeniu co będzie

właśnie się zastanawiam nad imieniem Antosia :) Zastanawiam się jaki charakter może mieć moje dzieciątko:)
 
A mi ostatnio wpadł do głowy Aleksander i jakoś wypaść nie chce :p A mąż chyba nadal jest za Ignacym. Jeszcze nawet nie dyskutowaliśmy o imieniu tak na poważnie. A mi się jakoś teraz do tego nie spieszy...
 
U mnie będzie Jan z sentymentu po dziadku, który zmarł w lutym.
Drugiego dziadka też mam Jana, więc się ucieszy, że pierwszy prawnuczek będzie miał imię po nim.
Mąż na początku nie był zachwycony moim pomysłem, ale zauważyłam, że już trochę się przyzwyczaił do brzusia Janka :-D
 
Ja też rozważałam imię Jan. Bardziej to Jasiek mi się podoba, hehe :) No ale jeszcze nic nie jest przesądzone.
 
reklama
Mikolaja mam chrzesniaka:)i podoba mi sie bardzo:)

myślimy o Oliwii i Poli:) ale zobaczymy na porodówce.
 
Do góry