• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
No to wraz z Anią rosnie kolega ( poki co bezimienny, nie mam zadnego pomyslu, bo nastawienie intuicyjne bylo na dziewczynę).
A u Ciebie jaki termin porodu?
U mnie na tym etapie tez miał być chłopak :) u nas nic jeszcze nie wiemy, pogarsza mi się przepływ w tętnicy pepowinowej, za tydzień kontrola i co tydzień mam robić ktg. Mała wazy 1548g i rośnie ok ale te przepływy poprzednio były w górnej granicy a teraz opór zbyt wysoki. Za 8 dni kontrola. Dr mówi byle dociągnąć do 34tyg a na bank nie więcej niż 37…
 
U mnie na tym etapie tez miał być chłopak :) u nas nic jeszcze nie wiemy, pogarsza mi się przepływ w tętnicy pepowinowej, za tydzień kontrola i co tydzień mam robić ktg. Mała wazy 1548g i rośnie ok ale te przepływy poprzednio były w górnej granicy a teraz opór zbyt wysoki. Za 8 dni kontrola. Dr mówi byle dociągnąć do 34tyg a na bank nie więcej niż 37…

Jestem z Tobą myślami!
Kurcze, jak ten czas leci... jak oszalały. Pamiętam jak miałaś transfer, a tu już torba do szpitala spakowana.
 
(Wklejam tutaj mój poprzedni wątek bo ten co napisałam oddzielnie chyba jest niewidoczny albo coś pogrzebała w ustawieniach :p)
Cześć Wam kochane :)
Czy są tutaj jakieś dziewczyny z kliniki Medart w Poznaniu? Zastanawiam się nad zmianą i chodzi mi po głowie właśnie ta klinika. Podzielcie się proszę opiniami :)
 
reklama
(Wklejam tutaj mój poprzedni wątek bo ten co napisałam oddzielnie chyba jest niewidoczny albo coś pogrzebała w ustawieniach :p)
Cześć Wam kochane :)
Czy są tutaj jakieś dziewczyny z kliniki Medart w Poznaniu? Zastanawiam się nad zmianą i chodzi mi po głowie właśnie ta klinika. Podzielcie się proszę opiniami :)
Tak, ja tak byłam. Co chciałabyś wiedzieć?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry