• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

in vitro z komórką dawczyni

Ja miałam 22 kwietnia. Pappa mam 1-3 lipca. Ale to badanie traktuje tylko jako podgląd USG maluszka no i tak będzie wiarygodniejszy wynik Nifty. Tylko z ciekawości zobaczę ile wartości ma badanie z wyliczenia matematycznego do badania genetycznego.
Dokładnie… NIFTY bardziej czule i wiarygodne 👍🏼

btw. mam nadzieję, że impreza się udala, a solenizant zadowolony! 🥰 Jeszcze raz pomyślności i zdrówka! 🥳
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry