• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Głównie odpoczywam bo nie mam siły i szybko się męczę.
Ja podobnie, cały czas chce mi się spać… ale ja nie umiem odpoczywać. 🫣 …chyba będę musiała się nauczyć, bo w sobotę miałam dziwny silny ból w podbrzuszu. Położyłam się i po ok 30 min przeszło, ale trochę się przestraszyłam. Poza tym przez cały weekend masakryczna migrena, a mnie poza tryptanami nic nie pomaga, więc strasznie mnie przeczołgało. 😞
 
Dziewczyny co u Was… jak się czujecie? Robicie już jakieś postępy, przygotowania?
@kataryna83 jak u Ciebie z apetytem? 🫣 …bo ja jem jak dzika 🤦🏼‍♀️ Jak tak dalej pójdzie, to będę ogromna. 😳
Ja postanowiłam znaleźć jakiegoś lekarza u mnie lokalnie, ale wszyscy mają bardzo odległe terminy, np. na sierpień. A chciałabym uzyskać skierowanie do poradni patologii ciąży i zrobić PAPP. 😐
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny co u Was… jak się czujecie? Robicie już jakieś postępy, przygotowania?
@kataryna83 jak u Ciebie z apetytem? 🫣 …bo ja jem jak dzika 🤦🏼‍♀️ Jak tak dalej pójdzie, to będę ogromna. 😳
Ja postanowiłam znaleźć jakiegoś lekarza u mnie lokalnie, ale wszyscy mają bardzo odległe terminy, np. na sierpień. A chciałabym uzyskać skierowanie do poradni patologii ciąży i zrobić PAPP. 😐
U mnie wilczy apetyt mija. Chora jestem od poniedziałku- katar, gardło, ból stawów i lekka gorączka, ból głowy i paskudna opryszczka po katarze. Teraz nie możemy brać większości leków na grypę w tym heviran na opryszczkę.

W sobotę wyprawiamy urodziny syna i impreza w ogrodzie prawie na 40 osób. Na szczęście część potraw zleciłam znajomej kucharce ale niestety sporo zostawiłam sobie. W tym tort piętrowy.

Umieram 🤪🫣😔

Jeśli chodzi o prenatalne to pappa na początku lipca a nifty wysłane we wtorek do Chorwacji.
Czekam na wyniki z niecierpliwością 😊

Ogólnie samopoczucie po za grypą to lepiej- odstawiłam progesteron w zastrzykach i od razu inaczej funkcjonuję. W niedzielę zmniejszam luteinę. I tak co 5 dni.
 
U mnie wilczy apetyt mija. Chora jestem od poniedziałku- katar, gardło, ból stawów i lekka gorączka, ból głowy i paskudna opryszczka po katarze. Teraz nie możemy brać większości leków na grypę w tym heviran na opryszczkę.

W sobotę wyprawiamy urodziny syna i impreza w ogrodzie prawie na 40 osób. Na szczęście część potraw zleciłam znajomej kucharce ale niestety sporo zostawiłam sobie. W tym tort piętrowy.

Umieram 🤪🫣😔

Jeśli chodzi o prenatalne to pappa na początku lipca a nifty wysłane we wtorek do Chorwacji.
Czekam na wyniki z niecierpliwością 😊

Ogólnie samopoczucie po za grypą to lepiej- odstawiłam progesteron w zastrzykach i od razu inaczej funkcjonuję. W niedzielę zmniejszam luteinę. I tak co 5 dni.
WOW! Sporo się u Ciebie dzieje! Choróbsko rzeczywiście dało Ci w kość, ale pogoda była fatalna, więc nie trudno coś złapać.
Impreza urodzinowa szykuje się konkretna! 😁 Pomyślności dla solenizanta i udanej zabawy! 🥳🍭🎈Tort z pewnością będzie przepyszny!
Fajnie, że masz już zrobione testy… trzymam kciuki za pozytywne wyniki! 🥰

Ja dzisiaj umówiłam wizytę na NFZ na początek lipca. Ale jak powiedziałam Pani, że jestem w 9 tygodniu i chciałabym zrobić prenatalne PAPP-A, to powiedziała ze w lipcu będzie już późno i trzeba zrobić na już 😳, dlatego kazała mi przyjść w przyszłym tygodniu bez terminu i może lekarz mnie przyjmie. Na NIFTY jesteśmy umówieni w klinice na 30 czerwca, ale zastanawiam się czy nie zrobić gdzie indziej.
Zastanawiam się nad tymi PAPPa, bo przecież Ty @kataryna83 transfer miałaś wcześniej ode mnie. 🤔
 
WOW! Sporo się u Ciebie dzieje! Choróbsko rzeczywiście dało Ci w kość, ale pogoda była fatalna, więc nie trudno coś złapać.
Impreza urodzinowa szykuje się konkretna! 😁 Pomyślności dla solenizanta i udanej zabawy! 🥳🍭🎈Tort z pewnością będzie przepyszny!
Fajnie, że masz już zrobione testy… trzymam kciuki za pozytywne wyniki! 🥰

Ja dzisiaj umówiłam wizytę na NFZ na początek lipca. Ale jak powiedziałam Pani, że jestem w 9 tygodniu i chciałabym zrobić prenatalne PAPP-A, to powiedziała ze w lipcu będzie już późno i trzeba zrobić na już 😳, dlatego kazała mi przyjść w przyszłym tygodniu bez terminu i może lekarz mnie przyjmie. Na NIFTY jesteśmy umówieni w klinice na 30 czerwca, ale zastanawiam się czy nie zrobić gdzie indziej.
Zastanawiam się nad tymi PAPPa, bo przecież Ty @kataryna83 transfer miałaś wcześniej ode mnie. 🤔
Ja miałam 22 kwietnia. Pappa mam 1-3 lipca. Ale to badanie traktuje tylko jako podgląd USG maluszka no i tak będzie wiarygodniejszy wynik Nifty. Tylko z ciekawości zobaczę ile wartości ma badanie z wyliczenia matematycznego do badania genetycznego.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry