WOW! Sporo się u Ciebie dzieje! Choróbsko rzeczywiście dało Ci w kość, ale pogoda była fatalna, więc nie trudno coś złapać.
Impreza urodzinowa szykuje się konkretna!

Pomyślności dla solenizanta i udanej zabawy!



Tort z pewnością będzie przepyszny!
Fajnie, że masz już zrobione testy… trzymam kciuki za pozytywne wyniki!
Ja dzisiaj umówiłam wizytę na NFZ na początek lipca. Ale jak powiedziałam Pani, że jestem w 9 tygodniu i chciałabym zrobić prenatalne PAPP-A, to powiedziała ze w lipcu będzie już późno i trzeba zrobić na już

, dlatego kazała mi przyjść w przyszłym tygodniu bez terminu i może lekarz mnie przyjmie. Na NIFTY jesteśmy umówieni w klinice na 30 czerwca, ale zastanawiam się czy nie zrobić gdzie indziej.
Zastanawiam się nad tymi PAPPa, bo przecież Ty
@kataryna83 transfer miałaś wcześniej ode mnie.