kataryna83
Fanka BB :)
Ale spał bo go nie obudziłaś czy nie chciał jechać?Kataryna 83 Ty się nie martw! Nie rozmyślił się tylko przestraszył zmian. Jedna ginekolog do mnie żartowała że faceci nigdy nie sa gotowi na dziecko. Wczoraj w nocy siedzę na tym SOR , wszystkie laski z facetami . Tylko ja sama. Spał w chacie na pietrze, nawet się nie obudził jak wyjechałam w nocy więc się nie licytujmy![]()
Mój mąż raz ze mną pojechał i tylko dlatego że ja nie nadawałam się do jazdy przez potworne zawroty i osłabienie (120 km do lekarza) i nasz kolega jak mnie rano spotkał i powiedziałam że zaraz do Warszawy jadę to mu napisał tylko że jak nie chce to sam mnie zawiezie.
I niestety na tej wizycie nie było USG I mąż nie widział kropeczka.
Teraz też nie chce jeździć ( Mam wizytę pojutrze, za tydzień, 1 i 3 lipca) to może na tą ostatnią pojedzie.
Masakra- nie wytrzymam z jego zachowaniem już. To jest okropnie dołujące.