Masz rację, u mnie w dniu transferu mialo byc min 25 a potem wiecej, bralam 2 Prolutexy, cyclogest 3x. I nie dac sobie odstawic do 3 trymestru. Heparyne i acard mialam razem a badan na mutacje nie robilam. Ale naprawde dobrze ze doszlo u Ciebie do zagniezdzenia! Bo to najwiekszy krok! U mnie po takiej porazce w kolejnej probie sie udalo i wiem ze wiele dziewczyn tak mialo. Trzymam kciuki!!