reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Dziewczyny jutro będzie 6 tyg jak jestem po porodzie..czy to możliwe abym okres dostała a karmie cycem już prawie nic nie było a teraz od wczoraj krew ehh
 
reklama
Ankusch, podobno pierwzą owulację można mieć nawet po 2 tyg po porodzie, ale rzadko się zdarza. Ja plamiłam do samego końca, ale tylko na brązowo. Zobacz ile się będzie to utrzymywać i porównaj z poprzednimi okresami przed ciążą, jak podobnie jest, czy boli itd. bo to może @ już wróciła, chociaż zdziwiłabym się bardzo.

Co do tabletek ja mam właśnie cerazette(desogestrelum) i podobno są tylko 2 rodzaje mini piguł, tak mi powiedziała gin na wizycie.
 
Dziewczyny, ja w ciąży tylko 3 czy 4 razy miałam sexa ;) U mnie zerowe libido było, a mój się bał, "no bo jak, jak tam jest nasze dziecko";) A teraz wszystko wraca do normy, nam się chce, ale nie możemy , bo czekamy na koniec połogu i wizytę u gina:)
 
Ja jak bylam ostatnio u lekaza to wlasnie dostalam te Cerazette :tak: teraz tylko czekac az @ przyjdzie i zaczne zazywac tabsy :tak:


Musisz czekac na @? Z tego co pamietam to gin mnie to kazal brac od razu bez czekania. Bo przeciez przy karmieniu piersia moze nie byc okresu?




Dziewczyny jutro będzie 6 tyg jak jestem po porodzie..czy to możliwe abym okres dostała a karmie cycem już prawie nic nie było a teraz od wczoraj krew ehh



:tak:
Chyba wszystko jest mozliwe.
W kazdym razie ja bym nie ufala przekonaniu ze jak sie karmi to okresu nie bedzie. Przekonalam sie juz na roznych przykladach.
 
Ja też później mam zamiar przejść na wkładkę.

Sabrina, ja nie musiałam czekać na @, zaczęłam brać od razu, w końcu @ możesz mieć za parę miesięcy, a minipigułka nie reguluje cyklów i nie musi być to cykl 21 +@.

Swoją drogą jestem 2 tyg po połogu i od dzisiaj krwawię. Nie jakoś bardzo mocno ale trochę jednak leci i na brunatno-czerwono, nie jest to 100% krew. Martwię się i zastanawiam, czy nie zapisać się na szybko do gina. Wczoraj pisała o tym Ankusch a dziś sama mam ten problem, nie wiem czy to @ czy przypadkiem coś się naruszyło (na przykład po wczorajszych przytulankach). Poczekam na inne objawy, może to jednak nie jest @ (proszę, proszę, ja straaasznie nie chcę mieć jeszcze okresu!)
 
ehh kobitki ja to bym juz pofikała w łóżeczku, moj kochany takze ale co zrobic... dopiero 2 tygodnie mineły od porodu. Szwy gdzies tam wystają, gdzieś jeszcze ciągnie. Krewka leci wiec narazie nie ma mowy. Trzeba odczekac swoje.Oby jak najszybciej :-D

Co do antykoncepcji to ja poproszę mojego lekarza o tabletki , ufam tej formie zabezpieczenia , bo nigdy mnie nie zawiodła.
 
Ostatnia edycja:
ponko,nimfii tzn lekarka zalecala czekanie na @ ale moge zaczac brac bez niej ale pierwszy tydzien brania wtedy mamy niby sie podwojnie zabezpieczac itd no ale ja jak bylam u lekarza to bylam dopiero tydzien po porodzie a jak na razie nadal lekko krwawie,czasem plamie wiec u nas nici z przytulanek,ale wiem wlasnie ze na @ moge czekac dlugo wiec na pewno zaczne brac bez pojawienia sie @ :tak:
ponko a ty od kiedy juz bierzesz te tabletki??
Ale wyczytalam ze po porodzie powinno sie zaczac brac te tabletki miedzy 21 a 28 dniem po narodzeniu dziecka wiec Ja moge zaczac brac od dzisiaj juz w sumie bo jestem 23 dni po :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja biorę od zeszłego poniedziałku (niecałe 7tyg po porodzie). Mnie lekarka kazała się po prostu przez 10 dni zabezpieczać, nic innego nie mówiła. No ale okres dostałam niby, więc sama nie wiem. Przed chwilą napisałam na innym wątku, że brzuch mnie boli. Taa, nie ze stresu, tylko przez @ :confused2:
 
reklama
Kurcze a mi sie konczy pológ w poniedzialek i chcialam sie do gina zapisac ,a ten mi walnal termin na 29.12:szok:
A chcialam wlasnie z nim o antykoncepcji pogadac,bo ze mna raczej wszystko ok,przestalam plamic po 4 tyg,ale tez nie mialam zadnych szwow.
Ja sie chce zdecydowac na spirale,ale ta bez hormonow.

Niuniunia z tym plamieniem to tak moze byc.Ja mialam takie male juz po 5 dniach od porodu.

Co do LAM to mam kolezanke,ktora karmiac TYLKO piersia zaszla w ciaze i zorientowala sie bedac juz w 5 m-cu:szok:
 
Do góry