reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

irlandzki paszport dla malucha

reklama
Dzieki dziewczyny wiec r do gp musi isc nie bylo by problemu bo moglby do dr szkoly ale powiedzial ze do niei za cholere nie pojdzie:(a tak swoja droga patrzylam na form i jak dla mnie to czarna magia:)
A mam jeszcze pyt czy moge za rok 2011eyslac peyslipy bo r gdzies zapodzial go i abba wciela i czy mam tez wysylac peyslipy do dnia dziejsszego czyli od 1stycznia do dnia obecnegi?
 
Nam podpisał dyrektor szkoły :tak:

My payslipów nie wysyłaliśmy tylko P60 ze wszystkich lat,a jak brakowało P60 to Statment of Earings.
Dodatkowo przetłumaczony akt ślubu (orginalny polski też),pps młodego,paszport M,zdjęcia.
Poszło bardzo szybciutko,bez dosyłania innych dokumentów.Może 10 roboczych dni czekaliśmy.
Za rok 2012 nic nie wysyłaliśmy,tak więc raczej nie ma potrzeby wysyłac payslipów od stycznia.
 
Anineczko no ty to zawsze konkretnie i na temat dzieki wielkie a powieszcie mi ile za paszpaot sie palci 16e czy 26 bo ja kurna nie rozumiem za b czy sie roznia te dwie opcjei czy bralyscie express?
 
Boziu ale ze mnie dupa:(oczywiscie zaznaczam opcje ponizej 3lat :)i biore express.i co na koniec ide na poczto i tam place no wlasnie a ile?i oni pakuja to w jakas koperte i wysylaja tak?
 
reklama
Dobra jescze ja na chwilke zanim moderator nie ochrzani ze pisze post pod postem;)ale z tel pisze i nie ma opcji edytuj:(
A wiec dzieki pauleetta za forme a jak sie ja wypelnia:)
Ale mam jeszcze pyt w formie a jest napisane zeby podac date od kiedy do kiedy sie jest w irl od kiedy to rozumiem ale do kiedy to po co przeciez wiadomo ze jestesmy tutaj nie lumam tego i co mam wpusac date 12.03 bo wtedy pojdziemy do lekarza?
 
Do góry