reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maluszki...

04/11/2008 jak się urodził miał 3440 wzrost 57
3 doba - 07/11/2008 po dwóch dobach 3290
9 doba - 13/11/2008 3500
22 doba - 26/11/2008 3900
6 tydzień - 18/12/2008 4880
W trzy tygodnie przybrał prawie kilogram. No i z tego powodu mam zakaz dokarmiania butlą :baffled: Nie wiem jak dam radę, widząc że mały będzie ryczał z głodu :baffled:
 
reklama
DOMBAR, CLUE - moj tez ma zadatki na malego pulpeta :-D W 1,5 tyg. przytyl 550 g...Ile teraz wazy dokladnie nie wiem, ale jak waze sie razem z nim na wadze domowej to wychodzi ze ma lekko ponad 4 kg - a ma 3 tyg.

DOMBAR - a Ty karmisz tylko piersia?
 
DOMBAR - a Ty karmisz tylko piersia?
Tak Anetko mały tylko na cycu jest :tak: w ciągu dnia to po troszku je ale bardzo często, na szczęście w nocy budzi się na mleczko co 2-3 godziny (choć nie wiem czy takie szczęscie skoro Twój Filipek potrafi 4 przespać :-p ale każde dziecko jest inne, nic tylko się cieszyć że są zdrowi ).
 
Dombar u mnie jest podobnie. Mały jest tylko na piersi. W nocy budzi się co 3 godziny, a w dzień chce jesć częściej.
 
No to moja to chyba najwiekszy pulpecik
Po urodzeniu 3100
Dzis tj. 7 tygodni 5300
Az lekarka byla w szoku ze tyle urosla, myslala ze to chlopak bo taka duza, w pieluche jej zagladala zeby siusiaka zobaczyc:-)

A i urosla 3 cm, teraz mierzy 56cm
 
Oj MADZIK chyba jednak Was pobijemy :-D

Filip w 4 tygodnie przytyl 1600 g :nerd::-) Tak wiec w wieku 1 miesiaca jest 4600 g....jestem w szoku, wychodzi ze na tydzien 400 g i to bylo na piersi.....to jak on mi teraz na butli bedzie tył :szok:
Pani dr stwierdzila, ze duzy i ze wyglada na starszego niz jest.....:-)
 
reklama
aneta23 może on jest takim łakomczuszkiem i dlatego go tak brzuszek boli. Za dużo zjada i organizm nie jest w stanie przerabiac.
Ale olbrzyma hodujesz :-)
 
Do góry