reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki u lekarza

izka - dokładnie, ja wiem o tym, ale to jest ich obowiązek. Przeciez nikt nie chce chodzic po specjalistach dla swoich fanaberii. Łaske robią ze ci dadzą "pozwolenie" leczyc własne dziecko
 
reklama
My byliśmy na kontroli. Bioderka są dobre i wogóle wszystko ok. Ząbków nadal nie ma, ale być może, że najpierw wyjdą u góry. Zobaczymy :)
 
My też byliśmy w tym tygodniu na kolejnym usg bioderek. To już było czwarte i mamy się się znów pojawić jak Antoś zacznie chodzić, a na razie wszystko jest ok.
Dziewczyny a czy Wy byłyście może u okulisty? Koleżanka była zdziwiona że my jeszcze nie byliśmy bo ona ze swoim szkrabem dostała skierowanie już w trzecim miesiącu.
 
Witam
Z nowości to mój syn siada i nawet wstaje w łóżeczko i poza nim gdzie tylko moze to sie chwyta i podciąga szkrab mały :-)Musimy iść na usg bioderek na kolejną kontrolę:tak:

Dziewczyny a czy Wy byłyście może u okulisty? Koleżanka była zdziwiona że my jeszcze nie byliśmy bo ona ze swoim szkrabem dostała skierowanie już w trzecim miesiącu.

Mi się wydaję że do okulisty to trzeba iść jak dziecko miało żółtaczkę i było naświetlane, no i chyba że pediatra zaleci a tak to nie trzeba ...
 
Witam
Mi się wydaję że do okulisty to trzeba iść jak dziecko miało żółtaczkę i było naświetlane, no i chyba że pediatra zaleci a tak to nie trzeba ...


Oj to muszę zapytać pediatry bo Bartosz się "opalał" pod lampami przez kilka dni no i się trochę zaniepokoiłam bo nic nam nie mówili że trezba wzrok skontrolować:confused:
 
u mnie w domu za ścianą dziś pojawiła się wysypka u 3-latki. jutro okaze się co to takiego, uczuleń do tej pory nie miała. I chyba jutro pryśniemy do mojej mamy, bo może być zaraźliwe,a taki maluch i ospa czy coś takiego to chyba nienajlepsze połączenie
 
Agnieszka - fakt lepiej nie ryzykować, chociaz mój synek jak miała 4,5 miesiąca przechodził półpasiec i teraz prawdopodobnie ma spokój z ospą na całe życie.

My byliśmy u ortopedy w ostatni czwartek-5 dni temu- i tez jest wszystko ok:-) mamy kolejna wizyte wyznaczoną na 19wrzesnia do tego czasu mamy sie nosic tak jak do tej pory mamy pamiętac zeby nóżki rozszerzac- czyli bez zmian w noszeniu.
W nastepnym tygodniu konczy nam sie "kwarantanna" szczepionkowa i sie wybieramy dopiero po 3 dawke skojarzonej (mamy wszystko przesunięte o 3 miesiące:-()
 
wczoraj wróciliśmy ze szpitala. bylismy tam od niedzielnej nocy. niestety w niedzielę ciężko trafic do lekarza, więc pojechaliśmy na pogotowie. Biegunka i wymioty.W niedzielę rano Adrianek zrobił taaaaka kupę,że aż łopatki sobie pobrudził. Myślałam ,ze nam coś dadzą i siup do domu a tu zaproszenie na oddział. No żeby się mały nie odwodnił. A w szpitalu dzieciaki z zapaleniem płuc i biegunką. Obecnie panują te dwie choroby. Niestety niektórzy przychodzili z jednym a w rezultacie leczyli sie na oba...

A upał tam n iemiłosierny, duchota aż się lało równo ze wszystkich. Więc uciekliśmy czym predzej:) ostatnia kupka była wczoraj rano wiec po biegunce ani sladu... na szcęście, bo nie wytrzymałabym tam dłużej. Najgorsze te wenflony i kroplówka. bardzo mały płykał przy zakładaniu wenflonów, a przy kroplówce ratował tylko sen. Dzieciaki już były tak przewrażliwone,że nawet ważyć sie bały..... A pielęgniarki? Jedna miła owszem, ale druga! dziecko śpi a ta je szarpie bo rączke zgieło z kroplówką, jakby nie mogła delikatniej. albo przyjda baby o 22 podłaczyć nowemu dziecku kroplówkę i prują się jak przekupki na rynku i nic ich to nie obchodzi,ze dzieci śpią.... grrr..


Co noc trafiało na oddział nowe dziecko, a maluszków bardzo dużo.. trzymajcie sie zdrowo!!!


Okulista?? Usg bioderek? Kto Wam daje te skierownia??? Mi nic nikt o tym ani słowa!!! Powinnam się o nie sama wystarać????
 
Byliśmy wczoraj u lekarza na kontroli.
Dr pytała czy siedzi itd. A on sam siedzi tylko w wózku jak się trzyma i wazy ciut za mało bo powienien ważyć 8900. Dlatego badaliśmy dzisiaj krew. Mały patrzył jak krew cieknie z paluszka i nawet nie zapłakał:-). A ja tak się tego bałam.
Poprosilam też o skierowanie do neurologa bo on jeszcze czsami główkę przechyla na bok i jak się czołga to jedną nogą bardziej się odpycha niż drugą. Dr powiedziała że dla swiętego spokoju mogę pokazać go neurologowi. A ja sobie teraz myślę że już dawno powinnam była to zrobić jak przekręcał główkę głównie w prawo. Spotkalam niedawno koleżanką, której synek jest rok starszy od naszych dzieiaczków i dopiero teraz zaczął chodzić na rehabilitację bo wcześniej żaden lekarz nic złego u niego nie widział, a mały nie chciał jesć z jednej piersi. A po półtora roku okazałao się ze ma przykurcz mięśnia czy jakoś tak. Wiec ja wolę teraz go komuś pokazać. Zobaczymy co powiedzą.
 
reklama
witam was mala zlapala wirusa jelitoewgo i ma biegunke co podawac jej do picia badal ja lekarz i kazal podawac marchew chrupki kukurydziane i do picia jakas humane elektrolit koperkowa i smecta i herbatke i teraz niewiem czy zwykla jej robic i dawac czy te co mam takie owocowe. pomozcie!
 
Do góry