reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie mamusiu ?

onna, mnie wychodzi, że do zapłodnienia doszło 9,10 grudzień więc podobnie jak tobie.


hmm... to ciekawe... bo wg testów owu, ja tez owulację miałam 9 grudnia:-) ciekawe skąd te rozbieżności w terminach??? aaa... tak w ogóle- to chyba nie wspominałam...wg usg termin mam na 29 sierpnia...

aqua- oby tak dalej:tak:
 
reklama
onna, mnie wychodzi, że do zapłodnienia doszło 9,10 grudzień więc podobnie jak tobie.


hmm... to ciekawe... bo wg testów owu, ja tez owulację miałam 9 grudnia:-) ciekawe skąd te rozbieżności w terminach??? aaa... tak w ogóle- to chyba nie wspominałam...wg usg termin mam na 29 sierpnia...

aqua- oby tak dalej:tak:
 
oj dziewczyny współczuję wam tych mdłości :-(

ja nie miałam w poprzedniej ciąży i teraz tez nie mam :tak: ale zeby nie było tak pięknie, to prawie codziennie mam wzdęcia i czuje sie ciągle pełna, nawet jak burczy mi w brzuchu :baffled:

was odrzuca od mleka, a ja własnie przezuciłam sie na nabiał, za to nie moge patrzeć na moje ukochane słodycze :szok: a dzis obowiązkowo ogórkowa :tak:

no i ogólnie to dzis jestem strasznie połamana jak stuletnia babuszka :-(
 
ewa - ja wg lekarza też będe sierpniówka a nie wrześniówka ? no ale zobaczymy na początku zawsze są rozbierzności bo fasoliki różnie rosną - ja mam date ur 08.08.80 więc fajnie by było gdyby dzidziol urodził się 28.08.08 też by miał dużo ósemek no bo o 8 sierpnia nawet nie myśle bo zawcześnie
 
hmm... to ciekawe... bo wg testów owu, ja tez owulację miałam 9 grudnia:-) ciekawe skąd te rozbieżności w terminach???
u mnie jeszcze ciekawiej ... klasycznie i terminowo owulacja powinna pojawic sie 24 grudzien czyli w wigillie ale na 100% owulacja zaczela sie 15 grudnia (w moje urodzinki) czyli w "bezpiecznym" okresie :-D:-D:-D
no i bezpiecznie urodzinkowo zaszlam w ciaze ;-)
 
.No to jak o owulacji to i ja się przyłączę:tak:.

.Okres miałam 5-10 grudzień a owulacja 16 grudzień (zawsze mam około tydz.po okresie) no i jest fasolinka bądź groszek,z tym że lekarka powiedziała że dzień zapłodnienia się nie liczy przy określaniu terminu porodu tylko okres:baffled: nie jest to dziwne??? bo skoro wiem kiedy zaszłam w ciążę to chyba lepiej niż z okresu wyliczać:dry:.

.No i zazdroszczę wam tych usg bo tutaj dopiero w 12 tyg robią,czyli dopiero w Polsce się załapię bo koło 12 tyg to wylatujemy stąd.
 
.
.Okres miałam 5-10 grudzień a owulacja 16 grudzień
....
.No i zazdroszczę wam tych usg bo tutaj dopiero w 12 tyg robią,czyli dopiero w Polsce się załapię bo koło 12 tyg to wylatujemy stąd.
ja mialam okres 10 grudzien a owulacje 15 ... to dopiero surprise surprise ;-)

tak karolinna ja tez zazdroszcze usg ... choc wiem ze za czesto nie mozna ale kurcze juz bym chciala wiedziec ze wszystko ok itp ... a tak usg w 12tyd dopiero a midwife znow w 16 tyd ... wrrrrrrrrrrrr afryka czy co ?? :angry::angry::crazy::szok::no::wściekła/y:

a do polski juz na stale ??
 
reklama
ja mam date ur 08.08.80

aqua- super data:tak::tak: to by ci dzidziol niespodzianke zrobił, gdyby faktycznie urodził się 28:-D:-D
no i bezpiecznie urodzinkowo zaszlam w ciaze ;-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie jest to dziwne??? bo skoro wiem kiedy zaszłam w ciążę to chyba lepiej niż z okresu wyliczać:dry:

no nie... też się nad tym zastanawiałam:dry:choć w moim przypadku terminy i tak by sie pokryły, bo owulacje miałam książkową- 14 dnia przy 28-dniowym cyklu:tak:
 
Do góry