reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

reklama
eeee Maja to normalka, jesli karmisz piersia... moj tez wali takie rzadzizny i to kilka razy w ciagu dnia. Mnie polozna powiedziala, ze to normalne. Inna konsystencja powinna byc po mleku modyfikowanym :-)


kurcze bo tyle sie naczytalam juz o tych biegunkach i mi troche pasuje to co ona robi do tego co pisza;/ ehhh

a pytanie z innej beczki karmicie swoje dzieci na zadanie piersia? bo moja to by jadla i jadla i moze to tez od tego tak czesto te kupki sa ale jak jej nie damcyca to sie uspokoic nie moze
 
maja nie przejmuj się mój też wali jak najęty kupki i też rzadkie

a co do piersi to ja mam teraz tragedie

w szpital miałam mało pokarmu i położne kazały przystawiac ciągle do cyca, to ja przystawiałam, a teraz mam problem bo zrobił sobie z mojego cyca smoka, i tak dziś rano wstał o 6.45 i 4 godziny doił, i przysypiał i znowu doił;/ i tak go musze butlą dokarmiac, dzis przyszła położna i kazała mi karmic po 25 minut na 1 pierś i ewentualnie butla żeby usnął, bo za mało śpi- bo ciągle doi, tak więc od dziś zero przystawiania na zawołanie :)
 
Ja mam to samo Gusia - moj maly cwaniak zasypia przy piersi i traktuje ja jako smoka :-( Ale ja sie nie daje i staram sie o wybudzac na rozne sposoby: dotykam karku, lekko szturam hehe i przede wszystkim wyciagam mu piers na chwile, jak widze ze przysnie :-) Po chwili otwiera oczy i dalej ciagnie. Gorzej, jak sutka zacisnie - to wtedy niestety boli na maxa. Zdarza sie, ze karmie go ok. 45 min..
Maja - takie malenstwo najlepiej karmic na zadanie, ale u mnie to wychodzi jakos co 3h, czasem czesciej..
 
no i znowu przebieralam i w trakcie przebierania zrobila 2 razy taka wodnista zolta kupke ale normalnie jak siuski to wygladalo ehhh martwie sie strasznie;(
 
u nas jest podobnie z kupkami i karmieniem... dziś rano jak zaczął ssać o 6:30 to z przerwą na przebranie kupki ssał do 8:00 a do tego niedawno zabrudził mi kupką 3 pieluszki przy 1 przewijaniu... ale położna mnie pocieszyła że z czasem to się unormuje i zaczniemy coraz lepiej się rozumieć i unormuje nam się pewien rytm dnia i nocy :-) także głowa do góry
 
Pamiętam pierwszy dzien kiedy mi zrobil bedac jeszcze w szpitalu chyba z 11 kupek masakra co przebralam to znowu
i to normalne.......obecnie zalezy od dnia ale te 7-8 zrobi na bank i też są luzne
 
a mój przez pierwsze dni wogóle nie kupciał, moze 1 na dzień albo i nie, dopiero tak w 4 dobie zaczął walic ostro :D

maja nie martw się tymi kupkami napewno wszystko jest ok, a jak tak bardzo się boisz to podejdz z nim do lekarza, albo zadzwon do położnej
 
reklama
a mała dzisiaj przeszła samą siebie:szok:całą noc nie spała:baffled:mam nadzieję, że to tylko taki jednorazowy wybryk bo jak sobie poprzestawiała noc z dniem to chyba padne! Ona też z chęcia wisiałaby na cycu cały czas, może robie źle ale nie chcę jej przyzwyczaić do piersi więc staram się ściągać i dawać jej z butli a między karmieniami smoka bo wiem że głodna nie jest bo wciąga dużo tylko chce pocycać! Trochę mi jej szkoda bo wiem że potrzebuje bliskości i cyca ale niestety jako druga jest pokrzywdzona przez los i nie będzie miała tak dobrze jak Blanka!
Rzadkie kupki to norma ja z początku tez się przestraszyłam bo Blanka butelkowa była i miała normalne albo zatwardzenia ale teraz już wiem że na piersi to kupowe szaleństwo jest!!!:-D:rofl2:Kupolungi jak siuśki lecą!!!:-p
 
Do góry