reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

reklama
moj maluszek to w dzien jak nie ma drzemki to cyc i raczki ,ale jak pospi to z 4 godzinki spi ,dzisaj nici ze spacerku bo leje a szkoda,dziewczyny ile mam dac kropelek espunisan syniowi bo nie wiem na ulotce pisze ze to od miesiaca a maly ma 2 tyg i 3 dni,i nie wiem ile kropelek na dobe mu dac,bo wczoraj wieczorem bidulek z 2 godzinki sie meczyl prezyl plakal wydziwial przy cycu to pewnie brzunio go bolal.
 
Byłam dziś rano u lekarza i prawdopodobnie jest to właśnie przepuklina pachwinowa W przyszłym tyg. idziemy do ortopedy który jest również chirurgiem tak więc zobaczymy co on na to powie :)
 
Dziewczyny, doradźcie :) Dzisiaj zauważyłam u małej takie malutkie krostki, przypomina to trochę trądzik albo pryszcze - nie jest tego dużo, ze dwa na buzi i kilka na nóżkach, trochę więcej pod jednym kolankiem. Czy to może być jakaś alergia...? Hania nie płacze, więc jej to nie boli, a ja nie mam pojęcia, co o tym myśleć... Do pediatry na pierwszą wizytę wybieramy się we wtorek, mam nadzieję, że nie pojawi się tego więcej na skórze... :/
 
Dziewczyny, doradźcie :) Dzisiaj zauważyłam u małej takie malutkie krostki, przypomina to trochę trądzik albo pryszcze - nie jest tego dużo, ze dwa na buzi i kilka na nóżkach, trochę więcej pod jednym kolankiem. Czy to może być jakaś alergia...? Hania nie płacze, więc jej to nie boli, a ja nie mam pojęcia, co o tym myśleć... Do pediatry na pierwszą wizytę wybieramy się we wtorek, mam nadzieję, że nie pojawi się tego więcej na skórze... :/

u mojego Antosia tez zauwazyłam jakies krostki, ale w pachwinkach. Ale wydaje mi sie ze to potowki. A na nosku to ma od urodzenia malutkie krosteczki, ale lakarz ani połozna nic nie mowiły. A ja zapomniałam zapytac.
 
Dziewczyny, doradźcie :) Dzisiaj zauważyłam u małej takie malutkie krostki, przypomina to trochę trądzik albo pryszcze - nie jest tego dużo, ze dwa na buzi i kilka na nóżkach, trochę więcej pod jednym kolankiem. Czy to może być jakaś alergia...? Hania nie płacze, więc jej to nie boli, a ja nie mam pojęcia, co o tym myśleć... Do pediatry na pierwszą wizytę wybieramy się we wtorek, mam nadzieję, że nie pojawi się tego więcej na skórze... :/

z opisu wygląda mi to na potówki- wyskakują jak dziecku jest za gorąco- ja niczym tego nie smaruje, same schodza a jak mały miał ich naprawdę dużo to wykąpałam go w kali (roztwór nadmanganianu potasu do nabycia w aptece cena ok. 5 zł)
 
ja o tych krostkach pisalam na glownym, ale nikt nie zauwazyl...takie male pryszczyki, podchodzace woda lub ropka, nie wiem....na razie , za przykladem SAary, smaruje swoim mlekiem i troszke zasychaja, do lekarza mam w srode i tez nie wiem czy czekac..byly tylko na nozkach, a teraz tez na raczkach i pojedyncze na buzi...ale tez nie wydaje mi sie , zeby malemu przeszkadzaly i sie nie "paprza" tylko sa?
 
ja o tych krostkach pisalam na glownym, ale nikt nie zauwazyl...takie male pryszczyki, podchodzace woda lub ropka, nie wiem....na razie , za przykladem SAary, smaruje swoim mlekiem i troszke zasychaja, do lekarza mam w srode i tez nie wiem czy czekac..byly tylko na nozkach, a teraz tez na raczkach i pojedyncze na buzi...ale tez nie wydaje mi sie , zeby malemu przeszkadzaly i sie nie "paprza" tylko sa?
MOj ma takie same caly buzie i juz sie pojawily na glowce i brzuszku. Wczoraj przy okazji pokazalam lekarce , to mnie pocieszyla , ze moga sie utrzymywac do konca drugiego miesiaca. A wiec smaruje mlekiem i czekam az wypieknieje.
 
reklama
to jest ten cholerny tradzik noworodkowy,moja Juka też go ma z tym ze ja wsypało tylko na twrzy ale było tego tyle ze szkoda słów,moja córcia niestety dostała masć z antybiotykiem.Wierzcie mi dziewczyny ze ten trądzik potrafi być paskudny!!!
 
Do góry