reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak spia wasze maluchy?

reklama
u nas espumisan był za słaby :-( najlepiej sab simplex działał ale infacol też nie gorszy...
musisz w takim razie uzbroić się w jeszcze więcej cierpliwości :-(
 
U nas noce są jedną wielką katastrofą, dziś już nawet nie miałam siły się podnosić do wrzeszczącego Olisia i stał sie cud, T. podniósł tyłek i dwa razy Młodego bujał na rękach:tak: A tak się zapierał zawsze, że on Olisia nie słyszy:-p
 
uzbrajam się od roku. Najgorzej jest jak muszę wstawać o 6 do pracy:baffled::baffled::baffled::baffled: (teraz mam urlop)ale dobrze że nie muszę mu śpiewać jak się obudzi, bo chyba bym zbzikowała. Myślałam że będę go przez te wolne dni oduczać tych pobudek, ale nic nie wyszło bo się pochorował :no::no::no::no:
kasia- oni słyszą doskonale tylko nie chce im się
 
ja nie wiem co te dzieciaki mają z tym snem :baffled: żadne sposoby nie działają...
aż się boję ją położyć dzisiaj bez kropli na noc :baffled:

p.s. moja teraz drzemie jak plażowiczka: ręce pod głową na boki :-D luz totalny :-D i do tego lekko się uśmiecha
 
Ech, te dzieciaki. A myślałam, że tylko mój ma takie problemy ze spaniem. Filip też z tych kolkowych, ale teraz to budzi się już chyba z przyzwyczajenia. Rzadko się zdarza, że prześpi bez pobudek całą noc. A najlepiej mu oczywiście z nami :tak::tak::tak: Tylko ja narzekam, bo jak się obudzi to mnie kopie, żebym też wstawała. Dziś mi skopał plecy tak, że szok. I tylko mnie, a tatusia w ogóle. Jak to jest?
 
U nas nocki z dwoma pobudkami na mlesio :-D zjada i śpi ostatnio do 8!!! :-)
Tzn. ja śpię do 8 bo ona jak się budzi to ładnie się bawi w łóżeczku :-)
Tak się cieszę tą zmianą bo jak pomyślę o tym co było to aż mnie trzęsie. 4.30-max 5.00 rano...:szok::cool2::shocked2: brrr.... :-D
 
a \kuba ostatnio chyba przypomniał sobie jak był noworodkiem bo co 2 h jest pobudka a nawet i cześciej juz nie wiem co robic ręce załamuję noce nieprzespane i przez nas i przez niego lekarz juz nawet radził neospazmine podawać .Nie widzę żeby go cos bolało a jednak ryczy i ryczy nie da sie połozyć do łóżka tragedia
 
reklama
Do góry