reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
tynka dziekuje za maila.:-)napewno zamowie jakis specyfik tylko jeszcze niewiem ktory. musze poczytac i cos wybrac. oczywiscie podziele sie z Toba jakiego wyboru dokonalam . Czekam na wiesci od Ciebie czy to faktycznie dziala.:wink:
 
A jak szybko po porodzie można zacząc stosować meridie i kuracje "foliową" ? Ja zamierzam karmić dziecko przez kolejne pół roku... Czy to nie zaszkodzi maleństwu?
 
A jak szybko po porodzie można zacząc stosować meridie i kuracje "foliową" ? Ja zamierzam karmić dziecko przez kolejne pół roku... Czy to nie zaszkodzi maleństwu?

Oczywiscie ze zaszkodzi. Ja bym poczekala z odchudzaniem do momentu w ktorym przestane karmic piersia.
Meridia moze przenikac do mleka matki (nie bylo badan na ten temat co prawda, ale to jest LEK NA OTYLOSC przepisywany przez DIETETYKA i brany pod jego scisla kontrola)
 
Nocka dziekuje bardzo za info....Meridia odpada! A co do "kuracji foliowej" to mogę ją stosować zaraz po porodzie? I jak to jest jak np. bede miała cesarke. 14 kwietnia wesele brata, a ja chciałabym jakoś wyglądać...Tymbardziej że już mam przytyczki od wrednych ciotek że ta otyłość ciążowa mi zotsanie (przytyłam ponad 30kg)...I chce im pokazać że grubo się mylą....
Kurdeeeee pozatym wyszły mi rozstępy, czy pod folią się nie powiekszą? Proszę dziewczyny pomóżcie. Lada dzień urodzę i chciałabym jak najszybciej dojść do "siebie".;-)
 
czesc dziewczyny. a co myslicie o L-KARNITYNIE?? moja szwagierka brala te tabletki i bardzo sobie je chwali. wogole nie uprawiala sportu tylko brala te tabletki i nie jadla po 18tej. i naprawde schudla. cena tez nie jest wygorowana ok.60zl w aptece.
Witam!Ja stosowalam l-karnityne i zero efektu!!!Teraz kupilam Meridie i zaczynam od poniedzialku.Kuracja na 30 dni kosztuje 86zl!Kolezanka stosuje i juz schudla...no ale niestety kazdy organizm inaczej reaguje i na kazdego co innego bedzie dzialac.Pozdrawiam!
 
reklama
Też zaczełam Was czytać.I chyba tak naprawdę tylko wzięcie się za siebie da jakiś rezultat. Tabletki tez mają jakieś uboczne efekty...;-)
 
Do góry