reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

Sandra moja chrapie jak jest mega wymeczona moze mala lata w dzien duzo i potem poprostu mocno spi poza tym gdzies czytalam ze to wlasnie male dzieci najczesciej chrapa a nie dorosli :baffled:
 
reklama
hehe chciałabym usłyszeć takie dziecięce chrapanie:-D:-D

a o pobudkach to ja się nie wypowiadam... moja córcia dba o to, bym nie wyszła "z wprawy", do pojawienia się michałka:-p
 
Ewus, widzisz jaka z Julci dobra coreczka ;-):-D;-):-D A moze to ona przyzywczaja sie do nocnego wstawania jak juz Michalek bedzie na swiecie ;-):-);-)

Jezeli chodzi o to "chrapanie" Sarki to ona nie chrapie cala noc, tylko jak zasypia. Wydaje mi sie, ze to moze byc albo od suchego powietrza albo na tle alergicznym (oby nie :baffled:). Mam za 2 tyg. wizyte u alergolog to zapytam - o ile nie przestanie do tego czasu.
 
o u nas Szantuska tez kilka razy zauwazylam ze chrapala :D ale ostatnio cicho spi;)

chociaz powiem Wam wysmienicie potrafi nasladowac jak tata chrapie :D:D
 
Alka śpi bezgłośnie;-) podchodzę czasem sprawdzić do łóżeczka czy ona tam w ogóle jest, a Wojtek chrapał niemiłosiernie, dopiero po usunięciu migdałków przestał chrapać:-p
 
Piotrus chrapal, jak mial kilka miesiecy (czasem mialam stereo, jak sie z P. zgrali... ;-)), ale wystarczylo go polozyc w innej pozycji (P. wystarczy lekko puknac i sam sie przeklada, na sczescie) i przestawal. Teraz juz nie chrapie.
Sandra, moze Sarke tez wystarczy polyc w innej pozycji?
 
a moja ma ostatnio dziwne napady, zasypia z moja reka na swoim policzku, w nocy szuka mnie i jakby mogla to by sie przykleila do moich pleców:dry:
 
a za nami kolejna ciężka noc... julka od ok 24 budziła się z częstotliwością co 10-15 min:no: w końcu ok 2 nie wytrzymałam i przeniosłam ją do nas do łóżka (a P. eksmitowałam do drugiego pokoju), no i ze mną spała spokojnie, bez pobudek do białego rana... ale cholercia, nie chce jej przyzwyczajać do spania w naszym łóżku...
 
reklama
u nas tez usypianie w pełnym uścisku, czasami tak ze oddychac nie moge, jak mnie obejmie raczkami za szyje to kark mi cierpnie:baffled:

Sandra- Ami jak porządnie wyszaleje sie na dworze to chrapie jak niedźwiedź...wiadmo że jak czlowiek bardzo zmeczony to chrapie:-p
 
Do góry