reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Jaki prezent dla 10 latka?

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja stawiam na książki ;) W tym roku będzie grana między innymi Wojna cukierkowa B, Mulla (autor Baśnioboru) dla 10-latka idealna :)
Większe problemy mam 15 latkiem :(

reklama

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A jaką bajkę najbardziej lubi Twój syn? Bo może właśnie ubranka z ulubionym bohaterem kreskówek,co o tym sądzisz? U nas znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Rasli

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja stawiam na gry rozwijające, więc może jakaś gra planszowa lub klocki? Ostatnio chrześniakowi kupowałam klocki sluban na sharg.pl był zachwycony;) a może coś co rozwinie w nim pasję? mikroskop albo teleskop? teraz takie rzeczy wcale nie są drogie;)

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
I jak sprawa prezentu,zdecydowaliście się już na coś? Jeżeli tak to daj znać tak nawet z czystej ciekawości. Ja w dalszym ciągu proponuję zwrócić uwagę na ubranka z bajkowymi motywami lub ewentualnie gry planszowe wspomniane powyżej.

Asiela87

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja staram się jak najwięcej książek kupować.

Deret

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Najlepsze są zwykłe gry planszowe. Dziecko trzeba jak najdłużej trzymać z dala od wszelkiego rodzaju smartfonów, laptopów, konsol itd.

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
Co do tej elektroniki to nie byłabym aż tak pozytywnie nastawiona,przecież właśnie chodzi o to aby w jakiś sposób odciągnąć dziecko od komputera,więc gry planszowe jak najbardziej mają tutaj rację bytu. W dalszym ciągu nie wiemy jednak na co padł ostateczny wybór.

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ciężko pisać o zaufaniu do kilkuletniego dziecka,moim zdaniem to rodzic powinien kontrolować i wyznaczać czas w którym dziecko może korzystać z komputera,grać czy oglądać tv,tak aby od początku ustalić jasne zasady i konsekwentnie się ich trzymać.

Rozwiązania
0
Ja jestem raczej zwolennikiem tego, by dziecku zapewnić trochę ruchu i świeżego powietrza. Można kupić voucher na rodzinny spływ pontonowy czy przygodę na linach. Na tych serwisach typu wyjątkowy prezent itp. jest sporo takich ofert. Dzieciak będzie miał frajdę nieziemską, a przy okazji nie zniszczy sobie wzroku i kręgosłupa przy kolejnej grze.

reklama
Rozwiązania
0
Przyjęcie jako pomysł na prezent dla 10 latka? Moim zdaniem to go nie ucieszy. Jeżeli interesuje sie klockami lego,lubi je-to może figurki z ich udziałem będą dobrym pomysłem,co sądzisz?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry