reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę :)

u nas jutro po 15:00 wywieszą listę kto się dostał do przedszkola ...kurcze jakoś marnie widzę nasze szanse by Emilka się dostała :sorry2:
 
reklama
też mi się wydawało ze w kwietniu po 26 są wyniki ale mówiła niby babka marzec a może się pomyliło jej coś z tym marcem ?:confused: przedzwonię i zobaczymy może myślała o kwietniu a mówiła marzec :tak:




edit: pytam się R którego są wyniki on: no 26 a który dziś jest?, ja mówię 25 a on no to trzeba jechać ....a ja ale jakiego miesiąca ona mówiła ?a on kwietnia a ja mu przecież marzec mamy:rofl2: a ten myślał że kwiecień i dlatego mi powiedział ze jutro :-D to się z nim dogadałam ;-)a to przez to że poszedł sam zanieść kartkę wyszedł z sali i mi mówi 26 są wyniki i jeszcze mówiłam ze tak szybko :szok::-D
 
Ostatnia edycja:
wczoraj dzwoniłam do przedszkola gdzie złożyłam podanie i okazało się, że wyniki dopiero 6 maja.Naszczęście pani dyrektor powiedziała, że mam być spokojna.
 
Witam
Dołączę się do mam przedszkolaków :-D
Nesska w dostała się w tym roku do przedszkola. Wyniki były u nas od 16- stego kwietnia.
 
reklama
Moje dziecie zrobilo sie bardzo aktywne na plastyce i samodzielne,ach pociesza mnie ten fakt.Nawet Pani zauważyła i inne mamy.juz nie trzyma sie mnie kurczowo i nie kontroluje gdzie jestem,ufff...
 
Do góry