reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki/ pokoiki naszych Maluszków :))

Wklejam zdjęcie z dziełem, a własciwie rękodziełem mojego męża :-) Pod ostatnim"a" będzie jeszcze zrobiony miś w rózowej koszulce, ale to jak mąż wróci w czwartek po słuzbie :-)
_DSC0638.jpg
 
reklama
Bishopka piekne dzielo :-) super masz mezusia, zdolniacha jak nic :tak:
Ja tez juz mam literki kupione ale czekaja na lozeczko i odpowiednie miejsce do przyklejenia. Efekt koncowy bedzie pokazany :-D
 
Margot, mąż chciał robić to z drewnianej sklejki, ale zbyt dużo sprzętu musiałby zakupić aby to wyciąć, więc wymyślił, że zrobi ze styropianu i zrobił to z kasetonów takich sufitowych. Kupił paczkę gładkiego, co kosztowało 17 zł i jedną próbkę emulsji -różową. Reszta kolorów to rozrabiany róż z białym i farba z malowania pokoju.
 
Bishopka ale Pan Talenciarz Ci się trafił:tak:


a ja swojemu przez tydzień marudziłam, żeby mi żarówki zmienił w lampie pokojowej, bo coraz ciemniej się robiło:-D

no ale żeby nie było, to jak się zaweźmie, to np. cały weekend robi na działce porządki, grabi liście, kopie, maluje altankę... i nic to, że w chałupie syf, aż miło:-D ot, każdy ma swoje priorytety:-D
 
reklama
Bishopka - widzę, że Wy oboje uzdolnieni manualnie;-)

Nef
- to Twój przynajmniej coś pożytecznego robi na tej działce, mój M sobie wkręcił, że zrobi sobie stół biladrowy (taki nakładany na nasz stój jadalniany). Już kupił bile, sukno i jakiś tam klej... eh dzieciak:-D
 
Do góry