reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacper 25tc waga 830g

Karmię na zawołanie, wychdzi mi ok 7 porci na dobę, ile dokładnie zjada nie wiem, bo najpierw cyc, a puźniej butla 70-80ml. 3 dni temu podałam samą dutlę to zjadł 140ml (raz po kąpieli zjadł 180ml :szok: to było tydzien temu i spał 7godz.). Dziś już jadł rano o 4, 7, 9.10 i teraz słyszę, że już woła
 
reklama
WOW, to duzo wychodzi. Moja Mała niestety nauczyła się ssać pierś, jak mnie się pokarm skończył. 4,5 miesiąca ściagałam. A teraz je tylko mm 5 razy po 120-150. W sumie ok. 650-700ml na dobę, wypija ok. 100 ml herbatki na dobę, no i teraz daję jej te papki, oczywiście nna razie po trochu. Jabłko smakowało:)
Ładnie je ten Twój Mały. i Ładnie waży. Moja waży teraz jakieś 4750. Lekarz mówi, że to ok. Najlepiej przybrała przez pierwszy mies. w domu na moim pokarmie, jak ją karmiłam mieszanie to przyrosty zaczęły maleć. Teraz jest ok. 150gram na tydzień.
 
Vanili, zobacz jaki zbieg okolicznosci...my też mamy okulistę 29 marca :tak:.
Straszne jest to badanie, ale tylko tak można kontrolować, czy jest ok.
Musi być dobrze...
 
Wiem, dużo je. Mąż nawet mówi, aby mu tule nie dawać, bo będzie mu nie dobrze :-D. To taki mój mały głodomorra. Teraz mogę się złożyć, że ma ok 5kg, a dokładniej dowiem się 13 marca, jedziemy wtedy na patologię noworotka, będzie ważony mierzony.
Mój też ma raczej stałe godziny jedzenia, choć jeszcze różnie to bywa, budzi się co 3 godzinki na jedzenie, rano zawsze wstaje o 4
 
Tak wiem, ale był taki okres, że tyła ponad 200 na tydzień:) Ale wiem, że starsze dziecko rośnie coraz wolniej:) Tylko tak to jest, że matka by chciała, żeby szybko dogoniła:)
 
Vanili, zobacz jaki zbieg okolicznosci...my też mamy okulistę 29 marca :tak:.
Straszne jest to badanie, ale tylko tak można kontrolować, czy jest ok.
Musi być dobrze...
soki, że dopiero teraz odpowiadam, aż wstyd, napisałam post do calzedoni nie czytając poprzednich
oj badanie straszne, najgorzej za pierwszym razem, łzy leciały mi jak grochy, teraz jest już lepiej, przynajmniej nie płacze :sorry2:, mam nadzieję, że to ostani raz


A okulistę macie w ICZMP??
tak dokładnie w Matce Polce o godz. 14:30, ale zawsze zracji dalekiej trasy jesteśmy już o około 13
 
reklama
W tym tygodniu przewinęła się u nas jelitówka (wymioty) , córcię przemęczyło najgorzej, Kacperka tylko troszkę, ale udało się opanować.
Martwię się, bo z racji choróbska Kacper mniej jadł i morfologia wyszła taka sobie, choć nie powiem lepsza niż ostatnio.
We wtorem jedziemy na patologię, dowiem się ile przytył :-)
 
Do góry