reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
Ja też daje na czkawkę cyca,czasem wodę przegotowaną jak mała dostaje po jedzeniu i nie chce cyca,a jak dostaje z zimna to ją okrywam.

Takie pytanie dziewczyny jak wyjdziecie na dwór w taką pogodę a maleństwo będzie głodne no to jak dać cyca?Jakoś sobie tego nie wyobrażam.
 
Moja mala tez bardzo czesto dostaje czkawki i cyc jest na to najlepszy :-)

Zanim sie wyjdzie na spacerek trzeba pozadnie nakarmic malenstwo :-). Ja tak robie i jest wtedy grzeczna jak aniolek i spi smacznie.
 
hej pisze jedna reka bo mała mi spi na rekach, niechce spac w lozeczku, tylko na rekach, tylko ja połoze to płacze:-(niewiem co mam robic, bo jak zaczyna płakac to zaraz chce cyca, nie naje sie pożadnie tylko tak na raty, mam pokarmu duzo bo mi leci zreszta siusia i robi regularnie kupki. niemoge nawet sie wykapac, zjesc, rozkleiłam sie, ona jest taka kochana i słodka,szkoda mi jej.
do pielegnacji uzywam sudokrem bo mała ma przyczrwieniona cipulke, przemywam woda,kapie w oliatum i smaruje oliwka bambino,bo przenoszona i łuszczy jej sie skura.
 
reklama
Gabrysia tez woli na rekach spac wtulona w mojego cyca. Jak sie naje to go wypluwa i pozniej na nim spi. Jak bardzo mocno zasnie wtedy odkladam ja do lozeczka albo wozka i wtedy tam spi..ale przewaznie u mnie na rekach bo tez czesto sie budzi jak tylko poczuje, ze mnie nie ma. Smoczek raz dziala raz nie, jak go juz zassie a potem jej wypadnie to sie strasznie denerwuje i rozbudza, a czasami wogole go nie chce pociumkac i powoduje u niej odruch wymiotny.
Ach te nasze szkraby! Ale nie ma co sie dziwic. Przez 9mcy byly w naszych brzuszkach to i lepiej spac u mamuni niz w jakims lozeczku.
 
Do góry