reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych bąbelków

Dzięki wielkie za podpowiedzi w sprawie krzesełek. Dziękuję i proszę o jeszcze:tak:

Kotek07 my czasem dodajemy mleko do zupki. Uzywamy Bebilon Pepti. Niewielką ilość wody mieszam z niewielką ilościa mleka i wlewam do ostudzonej już zupki.

Toska misiowy ogródek firmy nestle to puree ryżowe o różnych warzywnych smakach. Np. ziemniak z dynia, ziemniak ze szpinakiem. Można robic na mleku lub na wodzie. To po prostu taka kaszka ryżowa warzywna.
U nas sie nie sprawdził, ale faktycznie Kachasek pisała o nim, wiec ma pewnie lepsze doświadczenia. A może ma jakis super sposób na przyrządzenie tego w jakiś zjadliwy sposób.
 
reklama
sposób na zjadliwość Misiowego ogródka? mleko+ 3 łyżki ziemniak&szpinak+3 łyżki ziemniak&dynia (chyba że przez butlę to po 2 łyżki):-D
ale rzadko robię sam misiowy ogródek na mleku
raczej używam do zagęszczenia zupek zamiast kleiku:tak:troszeczkę zmienia smak
procentowo tych warzyw to tam jest tyle, co kot napłakał (jak owoców w kaszce albo jeszcze mniej)
no i sprawa taka, że Michał do wybrednych raczej nie należy:no::-D coś musi być naprawdę wstrętne, żeby nie zjadł:-D
 
anielap, jak mam to samo krzesełko co Agik. Polecam, w miarę niedrogie, sprawne itd.

Dzagud, ale już wiesz jak zamontować "kołek"?? Jeśli nie to podpowiadam - do tackiod spodu (też się zastanawiałam chwilkę) :-)
 
My mamy krzesełko Polak, teściowa odkupiła od znajomej, jak nowe. Ale nie mogę znaleźć takiego na Allegro więc nie pokażę:-( Jestem bardzo zadowolona, krzesełko jest super, fajnie wygląda, jest wygodne, ma kółka, 5-punktowe pasy-dla mnie mega-ważne bo Stasiek w krzesełku się obraca i wstaje..., zdejmowaną tackę, nie jest obite materiałem tylko czymś co przypomina ceratę, ale jest mięciutkie i ładnie wygląda... Nie mam pojęcia jaka jest cena nowego.
 
Wziełam sobie za punkt honoru wprowadzic do diety dziecka wszystkie warzywa zgodnie ze schematem żywienia. Zazwyczaj podaję sloiczki, ale z warzywami których nie ma gotuje sama zupki. Czy ktos wprowadzal juz soczewicę i gdzie to kupić?

Schemat
 
Wziełam sobie za punkt honoru wprowadzic do diety dziecka wszystkie warzywa zgodnie ze schematem żywienia. Zazwyczaj podaję sloiczki, ale z warzywami których nie ma gotuje sama zupki. Czy ktos wprowadzal juz soczewicę i gdzie to kupić?

Schemat


ja podaję soczewicę czerwoną (na razie, jest najlżej strawna)
a kupić ją można chyba w każdym sklepie spożywczym:baffled:

Iszatr, mam pytanie: kupiliśmy takie samo krzesełko jak Wasze. Czy Franek też sam jest w stanie odepchnąć/odsunąć blat???
 
reklama
Do góry