reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śmiech naszych pociech

Blanes, zazdroszczę Ci tego śmiechu Maksia :-) rewelacja !

Mój Szymek tak jak w wiekszości chyba, śmieje się najszerzej jak potrafi, ale po cichu :-D czasem mu się wymknie jakiś dziwny odgłos ale to bardziej jest jedno krótkie zapianie niż smiech, więc i my dołączamy do oczekujących tego wydarzenia :-D:-D
 
reklama
Blanes super chichot:-D.
Moja Laura od dłuższego czasu smieje się jak najęta wystarczy że się do niej gada a zaczyna aż piać z zachwytu i w ten sposób przywołuje innych domowników. A najbardziej podoba mi się że zawsze z rana jak sie obudzi to zaczyna sie smiac na dzień dobry aż mi serduszko mięknie :tak::-) nawet jak sie nie wyśpię;-).
 
musze wam sie pochwalic bo sama jeszcze w szoku jestem, mala zaczela sie tak smiac po kapieli jak tata ja trzymal ze szok! Normalnie rechotala i to nie jakies haha po dwie sekundy tylko jakies 2 min non stop. No mowie wam cudo! Zaraz polecialam po kamere ale oczywiscie jak tylko ja wlaczylam to mala zrobila oczy jak 5 zlotych i juz zapomniala o smiechu bo sie wpatrywala w kamere...zatem jeszcze nie moglam uwietrznic tego na filmie ale obraz w pamieci mam non stop i pewnie dzis mi sie ten smiech snic bedzie:-D:-D:-D
 
A mój mały terrorysta , to jak mała zabka sie smieje . I tylko narazie jak godo kompania rozbieram chyba sie cieszy , bo na głos sie smieje :-D:-):tak:
 
reklama
Do góry