reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych bąbelków

dzięki kochane za miłe słowa :zawstydzona/y:
Jak wymyśle kolejne potrawy, dam Wam znać:tak:
No i czekam na Wasze przepisy.

Toska Stasinek wyglada prześlicznie i jaki fajny fotelik ma :-D Czy Wasze pasy tez sa stale brudne? Apropo's pasów dlaczego mały panicz bez ;-)

Dziekuję, przekażę dalej :-D
Oj tak, pasy i w ogóle całe krzesełko jest non stop brudne, nie wiem jak on to robi ale po posiłku jedzenie jest wszędzie :dry: jakbym wiedziała jak Staś będzie je traktówał, nigdy w życiu nie kupiłabym takiego drogiego:-D
Czasami Staś jest przypięty tylko dolnymi pasami :zawstydzona/y:


Wieprzowinę (polędwiczki wieprzowe) też dajemy:tak:

Jeżeli chodzi o truskawki, to słyszałam, że dopiero za dwa tygodnie będą te z pola, czyli chyba te zdrowsze:dry:;-), teraz są jeszcze ze szklarni.

Kotek, Stasiek je wszystkie owoce ze słoiczka (te co wymieniła esia + mango i ananas), ze świeżych to głównie jabłka, banany, gruszki, cytrynę. Jak zacznie się sezona na truskawki (te zdrowe:blink:), maliny, jagody itd, to oczywiscie wylądują one na talerzyku Stasia:tak:

Staś je też bardzo dużo owoców suszonych (śliwki, morele, daktyle, figi, jabłka, itd.), najpierw dostawał je w deserkach, teraz daję mu jako przekąski. Polecam, smaczne i zdrowe:-)
 
reklama
Kotek bebivita ma na 100% morele z jabłkiem, brzoskwinię z marakują i w tych wieloowocowych są różne owoce (nie pamiętam już jakie:no:) popatrz w tych kubeczkach plastikowych:tak:
alete też jest z morelą (chyba też w kubeczkach), nie jestem pewna czy rossmann przypadkiem nie ma w swoich słoiczkach "innych" owoców. Ja kupowałam najczęściej z rossmanna (babydream) i bebivity:tak:
 
anni ja też:tak::-D
tylko co to jest np popping amarantusowy (amarantus wiem co to, ale ten popping) i gdzie to dostac?
 
Kachasku ja też kupuję deserki Bebevity lub Milasan, właśnie tą marakuja, ale np. ananasa nigdzie nie widziałam. Rossmana nie mam w pobliżu więc odpada, ale dzięki za pomoc :-).
 
Dajecie juz dzieciom ser żółty? W ogóle kiedy można podawać?A jakie dajecie juz owoce? Ja mam ochotę dać truskawki, ale pediatra powiedziała żeby do 1 roku nie dawać czyli juz niedługo. Jak pojedziemy do Polski to dam jej prosto z działki. A brzoskwinie dajecie, albo arbuzy?

Zuzka je wszystkie owoce jakie są u nas dostepne. Było już kiwi, cytrusy, ananas, arbuz a także truskawki. Spróbowałam, alergii żadnej. No i jemy je prosto z działki.
Ser żółty też jej daję, ale w bardzo małych ilościach i dośc rzadko.​
 
reklama
Do góry