reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Mysle,ze on moze miec to napiecie bo caly czas sie kreci . Bardzo silnie wyma****e rekoma i kopie nogami . Nigdy nie lezy spokojnie tylko sie wije jak dzdzownica . a jak probuje zasnac to tak podskakuje jakby conajmniej mu sie jakies koszmary snily . Przez to sie wybudza i placze.
Czy wasze dzieci tez tak maja ? Czy powinnam to zglosic do lekarza ? :confused::confused::confused:

_

Faktycznie dolek dopadl mnie pozno........ jakies 2 miesiace po porodzie sie zaczelo.
 
reklama
Kaju ,powiedz lekarzowi.Moja ma już taką nature ze sie rusza non stop.A miałam tak jak ty mówisz przy zasypianiu że podskakiwała jakby miała drgawki.O wzmozonym napięciu musi zadecydować lekarz.
Pozatym zawsze wątpliwości zgłaszaj lekarzowi.Lepiej za wczasu pytać .
 
Moj Niusiek ostatnio jest odstawiany od cyca i zaczynam sie z tego cieszyc bo polubil butle i zaczal juz normalnie jesc:tak::-) Zjada okolo 100 czasem nawet 170ml mleczka (zageszczonego preparatem dla ulewaczy).W nocy jednak zaczal sie znowu budzic 2 razy tak kolo 3 i 6tej:confused: zjada wtedy ladnie i spi dalej.Przez to ,ze teraz wiecej je zaczal tez kupkac na okraglo hihi.Robi 3 kupki dziennie i czasem tak duze ,ze pampers nie wytrzymuje:-D
Zastanawiam sie tylko nad dopajaniem Wicia:confused: daje mu teraz tylko sztuczne mleko i to geste, nie wiem jak teraz zrobic z piciem.W koncu zageszczam ,zeby nie ulewal a jak dam picie to wszystko szlag trafi:baffled::confused: co o tym myslicie???
 
Aneczko musisz dopajać przy mleczku modyfikowanym.Ważne żeby w brzuszku mleczko zostało a z tego co uleje z herbatki czy soczku coś napewno w brzuszku zostanie.Ja daje herbatke zawsze tak po godzince od mleczka czasami po 1,5 godzinie od karmienia mleczkiem.Zbytnio Nadia nie przepada ostatnio za herbatkami i daje jej wode z glukozą a od wczoraj pije soczek jabłkowy i marchewkowy.
 
KajaMaja moja też strasznie sie wije i ma jakieś lęki. Ledwo zaśnie i się wybudza -ja myślę że to od brzuszka bo strasznie jej jeździ i bulgocze w nim:confused:. Jak nie śpi to jest ok choć cały czas fika nogami (podkurcza je).Myślę że ich układ pokarmowy po prostu jeszcze nie rozwinął sie dostatecznie i stąd te dolegliwości:no:
 
KajuMaju,ty masz po prostu żywotne dziecko a nie tam jakieś z napięciem:tak: ;-) a tak poważnie to rzeczywiście tylko lekarz pmoże,a na wzmozone napięcie najlepsze są ćwiczenia rehabilitacyjne...
Wogóle KajuMaju,ściskam cię mocno za rady dotyczące nocnego karmienia,chyba problem był z tym,że mały zbyt szybko zasypiał,nie najadał sie dobrze na noc a wczoraj go nakarmiłam porządnie z 2 a nie jak zawsze z 1 cycka i spał od 20 aż do 4.40!!!! potem znów do 8 także mam nadzieję,że teraz juz jak go dotankuję do końca to nocki będzie przesypiał z 1 przerwą...oby!Nawet wyszłam do pubu ze znajomymi i wróciłam o północy a podobno mały nawet sie nie wiercił! Jeszcze raz cmok cmok dla ciebie Kajuniu!:-)
No i znalazłam sposób,może banalny ale zawsze jak podac mojemu ancymonkowi soczek jabłkowy albo chociażby Plantex...pisałam wam jak nie umie pic z butli...otóż okazało się,że trzeba mu podać butlę z napojem jak jest głodny,wtedy wciągnie wszystko co mu się podstawi:-D potem dokarmiam jeszcze cycem i jest lux! Mam nadzieje że 80 ml soczku albo Plantexu raz dziennie wyreguluje mu robienie kupek,bo juz żal mi tak ciągle mu wywoływać co kilka dni czopkami albo termometrem:eek: :-p
 
Olu u nas Plantex na kupki nie działa ale soczek powinien pomóc. A robisz sama czy kupujesz gotowy i jakiej firmy bo tylko Dr Witt ma soczki od 4 miesiąca a tak to wszystkie inne firmy mają od 5 miesiąca:confused:
 
Ja kupuje soczki jabłkowe i deserki jabłkowe po 4 miesiącu .Pytałam doktora i powiedział że to najwyższa pora . Po tym jabłuszku Oskarek daję takie pierdziochy że aż Adam przychodzi z drugiego pokoju bo myślał że to dzieci
 
Wiolu:-D :-D :-D
Asiu,kupiłam Gerbera po 4 miesiącu,Oliś ma już 3,5 miesiąca także nic sie nie stanie jak mu podam 2 tygodnie wczesniej...jednak na soczek w butli nie da się nabrać;-) ,wypuwa nawet przez sen i sie krzywi,tylko Plantex był cacy:laugh2: ale dałam mu kilka mililitrow łyżeczką,na początek i tyle dobrze...
 
reklama
ja też kupiłam Gerbera a przecież nie skończył jeszcze trzech miesięcy:-)

Wczoraj mu ładnie szło z jabłuszkiem a dziś jakoś to nie szło ,po prostu był pojedzony i nic tylko się śmiał ,jadł i pluł:-D :-D
 
Do góry