reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

reklama
u Mnie nakładki nie zdaly egzaminu :(

Na szczęście jest już w porzadku, Nela znów je co 3 godz w nocy co 5 i 4 godz żeby tylko te kolki mineły
 
na kolki hmm; jak karmisz z obu piersi po jednej podnies do bekniecia i dopiero daj druga; chodzi o przerwe zeby zrobic pomiedzy karmieniami; pozatym poloz dzidzie na pleckach i rob jej rowerek nozkami raz na kilka minut musisz obie nozki docisnac do brzuszka i trzymac minute; ten rowerek u nas najlepiej dziala no i krolke sab - eskumisan nie polecam nikomu bo nie zdaly u nas egzaminu nawet gorzej bylo; mozesz tez masowac brzusio jest jakas technika czytalam w przychodni wiem jak robic ale opisac za cholere niestety :( u mnie to masowanie powodowao placz u malego wiec odpuscilam a jak mu robie rowerek to sie cieszy;
 
Dziewczyny czy stosujecie jakieś herbatki mlekopędne, znacie jakąś dobrą?:confused: Moje cyce coś ostatnio szwankują, mam mało mleka:-( :-( :-( i mała mnie tak obgryzła, że szok!!!:baffled:
 
reklama
Agutko nie wiem czy to zadziała , bo podobno tak już jest, że w jednej piersi jest więcej pokarmu a w drugiej mniej. Ja tak miałam i przy Krzysiu i teraz też - u mnie więcej jest w lewej :happy: . A na pokarm nie mogę narzekać, bo jak ściągam do butelki to w pare minutek mam już 150 - ściagam ręcznie. I wiecie jakoś się tak już do tego ściągania przyzwyczaiłam, że wole na razie ściągać i podawać Oli mleczko w butli (tylko w nocy je z cycolka)
 
Do góry