reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kary dla 2 latka

ja poprostu nie zwracam uwagi na synka i to jak dla mnie najlepszy sposub. kiedy krzycze tlumacze prosze to i tak nic sobie z tego nie robi, a wrecz przeciwnie zaczyna jeszcze bardziej rozrabiac
 
reklama
Wczoraj rozmawiałam ze swoją ciocią na ten temat i też radziła mi odejść z pracy.
Takie też miałam myśli, ale poczekam do 1go, dostanę wypłatę (dla pewności, że mi jej nie wypłacą później) - powiem wszystko wprost, ale postaram się bez silniejszych emocji i po prostu dam wypowiedzenie. Taki mam plan, ale nadal mi szkoda tych dzieci. Bo są dni, w których nikt nie dostaje np. dzisiaj, chyba że przed moją pracą alb po niej. Nie są to mocne klapsy, chociaż nie jestem w skórze tych dzieciątek i wiem, że nie chodzi o siłę uderzenia a o sam fakt. Jestem przeciwna takim karom wobec dzieci. A normy prawne znam oczywiście, tylko nie wiem do kogo się z tym zwrócić. Dziękuję za wypowiedź.
 
Odejść z pracy możesz zawsze. Tylko, czy Twoje odejście cos zmieni? Trudna to decyzja i trzeba ja dobrze przemyśleć.
 
klaudia jedna podstawowa sprawa o powodzie zwolnienia mow dopiero jak bedziesz miala swiadectwo pracy w reku, bo jak powiesz szybciej to moga czasami uczynic z Ciebie czarna owce poki nie bedziesz miala w reku swiadectwa pracy to milcz jak grob

ciezko tak samej zwolnic sie z pracy w tych czasach ale musisz sobie odpowiedziec na pytanie co jest dla Ciebie wazniejsze, praca czy spokojna glowa
 
A czy odejście z pracy daje spokojna głowę, skoro problem nie został rozwiązany? To pytanie teoretyczne, bo nie mam pojęcia co bym zrobiła na miejscu Klaudii.
 
magnez chyba nie zrozumialas do konca mojego postu
spokojna glowe da nie tylko zwolnienie z pracy ale tez naglosnienie sprawy po otrzymaniu swiadectwa pracy
 
Ostatnia edycja:
no nie rozsmieszajcie mnie,jakie naglosnienie sprawy??/
baba wyprze sie wszystkiego i wysmieje...zostanie tylko jedno slowo przeciwko drugiemu...
lepiej zebrac (nagrac))-zaraz Martusia i jeszcze kilka osob podniesie larum ze to nieetyczne:szok:
ale bez oczywistych dowodow niestety mozna byc tylko posadzona .....
mozna rowniez skontaktowac sie z kilkorgiem najbardziej obrotnych rodzicow ,wylozyc sprawe ....
i czekac jak oni zareaguja..mysle ze powinni uwierzyc ,raczej kazdy rodzic na sygnal ze jego dziecku dzieje sie cos zlego reaguje szybko i konstruktywnie
nie che mi sie nawet myslec co bym ja zrobila gdybym sie dowiedziala o takim czyms-chyba obilabym morde tej panii,mowie to z cala odpowiedzialnoscia za slowa....
 
Tu nie chodzi o to czy klapsy są mocne czy nie.
Jakim prawem ta baba podnosi rękę na dzieci?

Co do zwolnienia dyscyplinarnego to nie tak hop siup.
Zwolnienie dyscyplinarne musi być podparte paragrafem.
Poza tym pracownik może iść do sądu pracy i dochodzić swojego.
Sąd pracy w 95% opowiada się po stronie pracowników.

Ja bym nagrała wszystko.
nagranie nie jest dowodem na rozprawie sądowej ale wystarczy, żeby gmina nakazał zamnkąc taką placówkę.
 
dokladnie Noel,jakim prawem????
we mnie sie wszystko burzy chociaz to nie moje dzieci sa tak traktowane,ale ja zawsze reaguje na krzywde dzieci,bo one same nie potrafia sie obronic
ale na kazdym doroslym,POWTARZAM NA KAZDYM ciazy obowiazek by takie znecanie sie zglaszac
wiec Kinia1234 zrob cos z tym szybciutko

sadze ze takie nagranie mogloby byc jednak dowodem w sprawie,jesli ktores z rodzicow tych dzieci zdecydowaloby sie takiej pani sprawe wytoczyc/a sadze ze niejeden taki by sie znalazl/
jak pisze Kinia1234 to babsko nie tylko daje klapsy ,ale szarpie,bije po twarzy ,wyzywa itp........
to jest nie tylko naganne moralnie ale to juz jest sprawa dla
sadu...
naprawde jakis koszmar

KInia 1234 skontaktuj sie ze mna na priw sprobuje ci pomoc w rozwiazaniu tej sprawy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znieczulica w naszym kraju jest ogromna.
Facet skatuj na śmierć dziecko a potem okazuje się, że wszyscy sąsiedzi wiedzieli, że w domu panuje przemoc ale nikt nie interweniował bo to nie jesgo sprawa i nie będzie się wtrącał.
 
Do góry