reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszel u 3 miesiecznego malca

reklama
Anetka to podaj mi maila na prv. Ps. Zaraz bede mojemu robic inhalacje. Jedni odradzaja przed snem ale tylko wtedy jest spokojny.. potem po prostu klade go wysoko. Jesli Twoj ma mokry kaszel to tez lepiej zeby spal troszke wyzej.
 
Dziewczyny a co dać maluszkowi prawie 4 miesiecznemu do picia najlepiej?i ile?jak mu podawać na łyżecce czy w butli?karmie go butelką.I jeszcze jedno nie daaje mu witaminki d3 bo ponoć jest jej wystarczająco w mleczku,dobrze robie?.Martaicky pozdrowienia dle Ciebie szczegolne:-)
 
:-(Moj synek też przeszedł już drugi kaszel.:sorry:
Za pierwszym razem miał katar przez który miał mokry kaszel - zakończyło się na zastrzykach.
Teraz ma tylko kaszel tzn już go nie ma ale zaczęło sie suchym kaszlem i znowu tantum verde ii cebion(wit C) no i antybiotyk. Do niedzieli bedzie brał.Ja sama uważałam ze już ok z tym kaszlem i jest drów ale wczorajsza kontrola wukazała ze za wcześnie jeszcze i antybiotyk trzeba wybrać.:confused2:

A tak chciałam iść z nim w sobote na spacer w chuście....:-(
 
reklama
Dziewczyny a co dać maluszkowi prawie 4 miesiecznemu do picia najlepiej?i ile?jak mu podawać na łyżecce czy w butli?karmie go butelką.I jeszcze jedno nie daaje mu witaminki d3 bo ponoć jest jej wystarczająco w mleczku,dobrze robie?.Martaicky pozdrowienia dle Ciebie szczegolne:-)
Ja daje dziecku wodę ok 120ml w dzień butelką. Koperkowej nie daje- nie ma problemów z brzuszkiem więc nie robie mu rewolucji.

W mleku jest niewystraczająco witaminy D3 ! Trzeba podawać OBWIĄZKOWO w mikrokapsułkach lub kropelkach!
Ja swojemu synkowi podaję witaminę D3 w mikrokapsułkach (koszt 19.90zł) ale możesz dostać na recepte od pediatry w kropelkach i wtedy Ciebie wyjdzie ok 7zł i starczy na 5-6m-cy bo się podaję 1-2 kropelki.

DZiwne,że pediatra nic Ci o tym nie mówił:szok:
 
Do góry