reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Chrzciny???

reklama
A My już po Chrzcinach Oliweczka była taka grzeczna. A PO Chrzcinach jest tak grzeczna zawsze była a teraz szczerze wam powiem że to dziisaj zapłakała 2 razy :) a tak to ciagle się usmiecha. MOja koleżanka chciała podmienic mi Oliweczke Bo jej taki mały Krzykacz:)
 
Szczęściara wrzucaj fotki ;D

My chrzcimy 13 sierpnia o godz. 13-tej ;D bo w czerwcu chyba będziemy mieli już jedne chrzciny w rodzinie, potem lipiec mam zawalony bo obrona pracy a potem chrzestna ma wyjazd słuzbowy więc będzie to sierpień ;D
Czy u was też chrzczą w drugą i czwartą niedzielę miesiąca???
 
u nas 4 czerwca o 10 godzinie....czyli chyba nie przestrzegaja takich zasad ....
 
u nas 11 czerwca i tylko jedna niedziela w miesiacu jest na chrzciny przeznaczona ...
 
A my chrzcimy 2 lipca i umawiamy się z zaprzyjaźnionym Dominikaninem, więc wszelkie parafialne reguły mamy w nosie :)
 
No to nam się imprezka za imprezką szykuje :p To ja oblukam w dzieciaczki ubieracie - robić foty ;D to będę na czasie w co swojego ubrać ;D
 
Rybka pisze:
Szczęściara wrzucaj fotki ;D

My chrzcimy 13 sierpnia o godz. 13-tej ;D bo w czerwcu chyba będziemy mieli już jedne chrzciny w rodzinie, potem lipiec mam zawalony bo obrona pracy a potem chrzestna ma wyjazd słuzbowy więc będzie to sierpień ;D
Czy u was też chrzczą w drugą i czwartą niedzielę miesiąca???


u nas w klodzku normalnie u jezuitow tez tylko w druga niedziele miesiaca chrzcza ale ze wzgledu ,ze my bierzemy dzien wczesniej slub koscielny to bedzie chrzest bez wiekszych problemow i tak wlasnie mozna wszystko zalatwic w polsce
 
reklama
Do góry