reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Chrzciny???

Ja chcialam chrzcic mala w sierpniu :-) Bo chyba 12 sierpnia wezmiemy slub (jesli do mojego kochania dotrze, ze forrmalnosci zalatwia sie 3 miesiace wczesniej, bo na razie jest na etapie wmawiania mi, ze wystarcza dwa tygodnie przed planowanym terminem). No i chcialam jakos ten slub polaczyc z chrzcinami, bo rodzice Roberta mieszkaja daleko (jakies 600 km. od nas) i wolalabym ich ciagnac tylko raz. No i chrzestna i zarazem moja swiadkowa mieszka w Ladku Zdroju (Ladyn) i tez wolalabym tylko raz :-)
No ale mamy problem. Moj brat nie ma jeszcze biezmowania, a ma byc chrzestnym. Jesli nie uda nam sie tego zalatwic w tym roku (a moga byc problemy, bo jego klasa ma normalnie niezmowanie dopiero za rok), to poczekamy tez do przyszlych wakacji. Za bardzo zalezy mi na tym, zeby mlody byl chrzestnym i on sie tez juz za bardzo nastawil, zeby zmienic ten plan....
Zobaczymy...
 
reklama
kira no to ja bardzo sie ciesze jak wezmiesz slub 12 sierpnia , bo to moje urodziny a kolo ladku mieszka moja mama i ja kiedys tez tam mieszkalam , bo w klodzku
 
Widze kira ze masz podobny problem jak ja szwagier w Londynie mieszka i chrzciny troche pod niego bedzie trezba zorganizowac, chociaz termin mamy mniej wiecej na przelomie maja o czerwca - pomysl Klary spodobal sie nam i moze tez w rocznice slubu sie uda ochrzcic malucha - 5 czerwca
 
remeny , Karola7 supeer :) haha to w kolejne swieto :-) a tak wogole to super data na urodzinki....
 
Witam! :)
A my będziemy małą chrzcić przwdopodobnie w sierpniu, dlatego że chcemy połączyć w czasie jednego Nabożeństwa i nasz śłub i chrzciny Malutkiej :)
Pozdrowionka
Monia
 
reklama
Do góry